MTV Sinema Ödülleri 2015: Gecenin trend rengini keşfet12 Nisan Pazar günü gerçekleşen MTV Sinema Ödülleri, Hollywood'un birbirinden şık ve güzel yıldızlarına ev sahipliği yaptı. Gecede sezonun trendi pembe rengi hakimdi. Pembeyi en güzel kullanan yıldızlardan sen de ilham almak ister misin?

Sıra sende: Pembe rüzgarına kapıl

Dudaklarda Barbie etkisini yakalamak için pembe ruj ideal. Böylece kendini iyice göstermeye başlayan baharın tadı da çıkacak!

Hangi pembe tonu?

Romantik bir stil yakalamak için Scarlett Johansson ve Cara Delevingne gibi bir ton seçmeyi deneyebilirsin. Emily Ratajkowski veya Victoria Justice gibi yoğun pigmentli bir ruj ile dudaklarında şeker pembesine sahip olabilirsin.

Birinci adım:

Makyaj yaparken mutlaka saçlarını bir saç bandıyla veya toplayarak yüzünden uzaklaştır. Bu daha rahat uygulama yapmanı sağlayacak. Sıvı primer yerine nemlendirici ve kapatıcı etkisi olan bir BB kremle başla.

İkinci adım:

Cilt tonuna uygun bir sıvı fondöteni elinin üstüne sıkarak, alnın, yanakların ve çenene noktalar şeklinde sür. Fondöteni fırçayla aşağı ve yukarı yuvarlak hareketlerle tamamen dağıt.

Üçüncü adım:

Eğer hala bazı hatalar kaldıysa, kapatıcı kullanabilirsin. Eğer cildini biraz daha aydınlatmak istiyorsan, yüzünün çıkıntılı noktalarında aydınlatıcı da kullanabilirsin.

Son rötuş:

Dudaklarını bir diş fırçası ile fırçalayarak ölü hücrelerden arındır. Bir nemlendirici ile dudaklarını nemlendir. Artık pembe rujumuzu uygulamaya koyulabiliriz. Bir ruj fırçası ya da parmakların yardımıyla, pembe rujunu dudaklarına uygula. Bir kağıt peçeteyi dudaklarına bastır ve çek. İkinci kez pembe rujunu dudaklarına uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 65

LOreal Paris Color Riche Quad E6 Göz farı

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 65

LOreal Paris Color Riche Quad E6 Göz farı

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige