MTV Müzik Ödülleri: Turuncu ve siyah başrolde!Milano'da gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri gecesi, tam anlamıyla ünlüler geçidiydi. Geceye katılan ünlüler, makyaj stilleri, saçları ve kıyafetleri ile ilgi odağı oldular. Sonbahar-kış makyaj trendleri ile karşımıza çıkan ünlüler, bizlere adeta makyaj dersi verdiler. Kırmızı halıda gördüğümüz üzere bu yıla damgasını vuran renkler turuncu ve siyah. Bakalım, ünlüler bu renkleri nasıl yorumladı ?

Turuncu dudaklar

MTV Müzik Ödülleri gecesine katılan ünlüler resmen anlaşıp da gelmiş gibiydiler. Hemen hemen hepsinin dudakları turuncu/nude tonlarındaydı! Sonbahar makyaj trendlerinin başında gelen turuncu dudaklar belli ki ünlüler tarafından oldukça sevilmiş. Turuncu tonlarının sadece yazın kullanılacağı algısı yavaş yavaş siliniyor. Sen de güneşin parıltısını dudaklarından eksik etmemelisin. Eğer turuncunun senin için çok fazla olacağını düşünüyorsan, koyu turuncu/ kiremit renklerini deneyebilirsin.

Siyah gözler

Davetlerin olmazsa olmazı siyah gözler, her zaman olduğu gibi MTV Müzik Ödülleri'nde de başroldeydi. Turuncu dudak makyajı ile mükemmel uyum sağlayan simsiyah gözler, klasik ve elegan şıklık için birebir. Grafik eyeliner trendini yakından takip eden Jess Glyne, farklı göz makyajı ile beğeni topladı. Yoğun dumanlı göz makyajı ve XXL kirpikleri ile dikkat çeken Ashley Benson ve Melissa Satta en sevilen makyaj stilleri ile karşımıza çıktı. Natürel makyaj stillerinden hoşlananlar ise Ruby Rose ve Amanda Cerny'nin makyajlarına göz atabilirler.

Turuncu dudakları nasıl kombinleyeceğine karar verdin mi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Master Smoky Göz Kalemi Smoky Chocolate

Hydrasupreme Ruj 60/425 FreshA

Yves Saint Laurent Terre Saharienne Bronzer 02

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Master Smoky Göz Kalemi Smoky Chocolate

Hydrasupreme Ruj 60/425 FreshA

Yves Saint Laurent Terre Saharienne Bronzer 02

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml