MTV Müzik Ödülleri'ne damga vuran gece makyajları

27 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri kıyafetleri, makyajları ve performansları ile aklımızdan çıkmadı! Senenin makyaj trendlerini takip eden başarılı isimler, makyajları ile kırmızı halıda dikkat çektiler. Bugün de senin için MTV Müzik Ödülleri'nin en iddialı makyajlarını belirledik.  Bakalım senin favorin hangisi?

Stella Maxwell

Başarılı model Stella Maxwell, pembe buğulu göz makyajı ile bizi kalbimizden vurdu! Kirpik diplerine sürdüğü pembe farı ile nefes kesen Stella, bu görünümünü hacimli kirpikleri ile birleştirdi. Duudaklarında ise pembe alt tonlu nude ruj tercih eden Stella, son zamanlarda kırmızı halıda gördüğümüz en genç ve cool makyajlardan birine imza attı. 

 

Hailey Baldwin

 

thank you @mtv @vmas

Hailey Baldwin (@haileybaldwin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Son zamanların en cool isimlerinden Hailey Baldwin, MTV Müzik Ödülleri'nde toprak tonlarındaki makyajı ile karşımıza çıktı. Ten makyajında hafif bir örtücülüğü geçen Hailey, gözlerinde kahverengi far ve maskara tercih etti. Doğal ve çok fazla abartılı olmayan makyajı ile kırmızı halıda beğeni toplayan Hailey, kırmızı halı kurallarını yıkmaya devam ediyor.

Beyonce

 

 

Başarılı şarkıcı Beyonce, kırmızı halıda hem kıyafeti hem de makyajı ile oldukça dikkat çekti. Tenine oldukça yakışan bronz tonlarda makyajı ve altın tonlarındaki eyelinerını çok beğendiğimiz Beyonca, belli ki makyaj trendlerini yakından takip ediyor! Eğer sen de esmer tenliysen bronz tonlarındaki makyajını pembe tonlu rujlarla dengeleyebilirsin.

Joan Smalls 

 

 

2016 yılının en sevdiğimiz makyaj stillerinden biri de kiremit rengi makyaj trendi oldu. Joan Smalls, bustiyeri ile neredeyse aynı tonda olan göz makyajı ile bizim beğenimizi topladı. Sen de bu göz makyajı için bronzerını far olarak kullanabilirsin. İçinde kızıllık bulunan bronzerını hem üst hem de alt kirpik diplerine uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsin. 

Taylor Hill

 

 

Başarılı model Taylor Hill, siyah yoğun dumanlı göz makyajı ile deyim yerindeyse kırmızı halıyı 'yıktı geçti'. Kusursuz ten görünümü, parlak dudakları ve simsiyah gözleri ile alışık olmadığımız bir makyaj stiline imza atan Taylor, herkesin beğenisini topladı. Genellikle doğal tonlarda makyaj yapan Taylor, bu makyajı ile bizleri şaşırttı. 

Naomi Campbell

 

#vmas2016

Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Naomi Campell, parıltılı dudakları ile kırmızı halıya uyum sağladı. Hacimli ve uzun kirpikleri ve dikkat çekici dudakları ile MTV Müzik Ödülleri'nin en farklı makyajına imza adan Naomi, bu görünümü ile uzun süre akıllardan çıkmayacak. Sen de özel günlerde parıltı dudak makyajını tercih ederek dikkat çekebilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

Lancome Hypnose Palette Doll Eyes D02

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

Lancome Hypnose Palette Doll Eyes D02