MTV Video Müzik Ödülleri 2016: Kırmızı halının en şıkları

Grammy Ödülleri’nden sonra müzik dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan MTV Video Müzik Ödülleri, 28 Ağustos Pazar günü görkemli bir törenli gerçekleşti. New York’ta, Madison Square’de gerçekleşen ödül gecesi tabii ki dünyaca ünlü yıldızların şıklık yarışına sahne oldu!

 

Bakalım gecenin en şıkları kimler olmuş?

 

1.Hailey Baldwin

Siyah renkteki işlemeli tulumuyla gece katılan güzel model Hailey Baldwin, uzun bob kesimdeki sarı saçlarını dalgalı şekilde kullandı. Bu görünümüne hafif dumanlı göz makyajı ve nude dudakları eşlik etti.

 

2.Taylor Hill

Victoria’s Secret meleklerinden Taylor Hill, koyu pembe ve siyah işlemeleri olan, Moschino marka elbisesiyle katıldı. Taylor’un yüksek topuzu ve kalın kuyruklu eyeliner’ı şıklığını bir adım daha öne attı!

 

3.Britney Spears

Uzun bir aradan sonra yeniden bomba gibi dönen Britney Spears, kırmızı halıda derin yırtmaçlı ve derin dekolteli, siyah, tek kollu elbisesiyle oldukça şıktı. Dağınık dalgalı sarı saçları ve bronz tondaki makyajı da görünümünü perçinliyordu.

 

4.Ariana Grande

Genç popçu Ariana Grande, senenin modası kısa, düşük omuzlu, dantelli bluzunu, yüksek belli, bol pantolonuyla tamamladı. İmza saç modeli oldan yüksek atkuyruğu ve kuyruklu eyeliner’ı da görünümünü tamamladı.

 

5.Stella Maxwell

Gecenin en iddialı ünlülerinden Stella Maxwell, Moschino marka kısa üstü ve İspanyol paça pantolonuyla kırmızı halıda herkesi büyüledi! Bu renkli görünümüne ise koyu pembe tonunda göz makyajı ve dağınık atkuyruğu eşlik etti.

 

6. Beyoncé

Gecede hem Yılın Videosu, hem de En İyi Kadın Video Ödülü’nü kazanan ünlü şarkıcı Beyoncé her zaman olduğu gibi çok iddialı ve şıktı! Francesco Sconamiglio imzalı bu açık mavi tondaki, harika elbiseyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!

 

7.Rihanna

Ödül Töreni’nin en çok dikkat çeken isimlerinden biri kesinlikle ünlü şarkıcı Rihanna’ydı. Michael Jackson Video Vanguard Ödülü’nü, uzatmalı sevgilisi Drake’den alırken yaptığı konuşma oldukça etkileyiciydi. Bej tondaki, pardösüyü andıran elbisesi, koyu bordo ruju ve kahve tondaki dumanlı göz makyajı ise kusursuzdu.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture No 54

Maybelline New York Color Sensational Blushed Nudes 157 More

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture No 54

Maybelline New York Color Sensational Blushed Nudes 157 More