MTV Video Müzik Ödülleri: Gecenin en güzel makyajları30 Ağustos'ta gerçekleşen MTV Video Müzik ödülleri geride kaldı ama etkisi hala devam ediyor. Kırmızı halıda birbirinden şık ünlülerin kıyafetleri, saçı ve makyajları hafızalara kazındı. Peki ya senin favorin kim? Bizlere ilham kaynağı olan ünlülerin makyajına yakından bakmaya ne dersin?

Taylor Swift

Kuyruklu eyelineri ile kırmızı halı makyajını tamamlayan Taylor Swift, geceye tam anlamıyla damgasını vurdu! Mavi gözlerini, kalın çerçeve ile belirginleştiren ünlü şarkısı, pembe tonlarındaki allığı ve ışıltılı ruju ile adeta makyaj dersi verdi.

Vanessa Hudgens

Vanessa'nın romantik pudra tonlarındaki elbisesi ve 90'ları anımsatan makyaj stilini biz çok beğendik. Büyük gözlerini, siyah eyeliner+bol maskara ikilisiyle daha da büyük gösteren Vanessa, dudaklarında ise senenin favorisi kahverengi ruj kullandı.

Rita Ora

Davetlerin vazgeçilmezi dumanlı göz makyajı ile nefes kesen Rita Ora, bu görüntüsü ile çok beğenildi. Gözlerini olduğundan daha büyük gösterebileceğin dumanlı göz makyajını mutlaka sen de denemelisin.

Gigi Hadid

Yeni makyaj uygulaması strobingi duydun mu? Gigi Hadid, elmacık kemiklerini ve burnunu vurgulamak için uyguladığı bu teknik ile cildi daha aydınlık gözüküyor. En yeni kontur tekniği strobing ile sen de en yakın zamanda tanışmalısın.

Karlie Kloss

Doğal ve sade makyajı ile her davette ilgi odağı olan Karlie Kloss, MTV Video Müzik ödüllerinde de ilgi odağı oldu. Sen de bu görünüm için BB krem, allık ve maskaradan yardım alabilirsin.

Emily Ratajkowski

Emily, beyaz teni, iri siyah gözleri ile her zaman başarılı makyajlara imza atıyor. Yoğun göz makyajını, nude ruj ile dengeleyen ünlü yıldız, doğal taranmış saçları ile ödül gecesinde en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

Lancôme Shine Lover 340 Ruj

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Urban Decay Naked Flushed Allık

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

Lancôme Shine Lover 340 Ruj

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

Urban Decay Naked Flushed Allık