Mütevazı bordo: Melisa SözenBordonun mütevazısı olur mu? Bal gibi olur. İddialı ve sert bir duruşu çağrıştıran bordoyu, Cannes Film Festivali'nde Palma D'Or ödüllü Kış Uykusu filminin kapanış seremonisinde görüntülediğimiz Melisa Sözen gibi, sade öğelerle ve dozunda bir uygulamayla birleştirdiğimizde sonuç çok hoş oluyor.

SIRA SENDE

Ten

Cildinde bebeksi bir etki yaratmak ve kusursuz görüntünü garantilemek için ilk adım primer uygulamak. Bazın ardından Infaillible Fondöten'in cildine uygun tonunu fırça yardımıyla yuvarlak hareketlerle uygula. Yanaklarına şeftali rengindeki True Match 235 Apricot Rose'u hafifçe uygulayarak ve elmacık kemiklerini konturlayarak ten makyajını tamala.

Göz

Sıra göz makyajında; gözlerde hafif bir dumanlı makyaj yapabilirsin. Ancak çok koyuya kaçmayaya dikkat et ki göz makyajın rujunla dengeli görünsün. Color Riche Quad E4 Marron Glacé paleti ideal renklerde. Daha sonra eyelinerını gözlerine dkkatlice uygula. Ardından alt kirpik diplerine, fazla dağıtmadan siyah göz kalemini çek. İki kat siyah maskara uyguladıktan sonra, dudaklarında mükemmel kırmızıyı yakalamak için öncelikle bir dudak kalemiyle çerçeve çiz.

Dudak

Bordo renkteki rujunu, dudaklarında çizdiğin çerçevenin içini boyamak üzere uygula.

İşte bitti.

Bu "şarap gibi kadın" makyajını en iyi bütünleştirebileceğin kıyafet, elbette siyah elbiseler. Siyah straplez bir elbise, gümüş rengi takılar ve yandan ayrılmış bir topuz ile davetlerde klasik görüntünle göz doldurabilirsin.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.