Natasha Poly Irina Shayk Nina Dobrev = Muhteşem DiCaprio GalasıTüm ünlülerin katıldığı, muhteşem bir gece düzenlemek isteseydin, ne yapardın? Tabii ki bir bağış toplama gecesi düzenlerdin! Ünlü aktör Leonardo DiCaprio da tam olarak bunu yaptı ve 22 Temmuz gecesi, Saint-Tropez de, kendi vakfı için bir bağış gecesi düzenledi. Ayrıca yaban hayatı koruma projesi için de tam 40 milyon dolar bağış geliri elde etti.

Yıldızlar dünyasından ünlülerin akın ettiği bu gecede kusursuz görünümleriyle dikkatleri üzerine toplayan 3 güzel vardı... Irina Shayk, Natasha Poly ve Nina Dobrev. Şimdi görünümlerine daha yakından bakalım!

Üç ilham perisi

Natasha Poly

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Natasha Poly, uzun, krem rengi, açık gümüş tonda ışıltıları olan Versace imzalı elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Görünümünün diğer yıldızları ise makyajı ve saçlarıydı. Islak görünümlü saçlarıyla makyajı mükemmel bir uyum sağlamıştı. Keskin hatlı elmacık kemiklerini belirginleştirip, koyu pembe rujla dudaklarını vurguladı ve yüksek hacimli kirpikleriyle bakışlarıyla dikkat çekti.

Irina Shayk

Gecenin Versace imzalı bir başka göz kamaştıran elbisesi ünlü Rus model Irina Shayk'a aitti. Yakın zamanda Paris Haute Couture Moda Haftası'ndaki Versace defilesinde, Doutzen Kroes'un pembe rengini giydiği bu şık elbise Irina'nın üzerinde de harika görünüyordu. Bronz tenini gene bronz renkler ve bolca aydınlatıcı kullanarak yaptığı makyajıyla süslemişti.

Nina Dobrev

Reem Acra imzalı beyaz elbise tercihiyle Nina Dobrev, ne zamandır koruduğu suskunluğunu bozmuşa benziyor! Altın rengi detaylarla süslü elbisesini ise sallantılı küpeler ve yüksek, dağınık topuzuyla tamamlamıştı. Ekstra dolgun kirpiklerle de kahverengi gözleri her zaman olduğundan çok daha belirginleşmişti.

Hem makyaj hem de elbise stillerinden ilham almak için özel galalar gibisi yok!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY NAKED LİP GLOSS

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

Urban Decay Naked Flushed Allık

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY NAKED LİP GLOSS

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

Urban Decay Naked Flushed Allık