Nefes alan dudaklar: 3 adımda Alexa Chung makyajıİngiliz IT-girl Alexa Chung, imza tarzı ile birlikte, endamını ve güzel yüzünü öne çıkardığı hafif makyaj stilleriyle de anılıyor. Genellikle ağır makyaj stillerinden kaçınarak elegan bir hava yakalayan Chung'ı, bu kez nefes alacak kadar canlı dudaklarla görüntüledik. Sen de kış aylarını dikkat çekici dudaklarınla süslemek ister misin?

Sıra sende

Alexa'nın mercan dudaklarına sahip olmak çok kolay!

Birinci adım:

Alexa'nın bembeyaz Avrupalı teni için, bir primerle makyajına başla. Teninle aynı renkteki fondötenini 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla homojen bir şekilde dağıt. Ardından, yüzüne teninden bir ton açık renkte bir pudra uygula.

İkinci adım:

Bu iddialı ruj ile uyumlu bir stil olarak, gözlerde sadeliği tercih et. Bunun için ilk olarak göz kapaklarına primer uygulayarak, bakır rengi farın çok açık bir tonunu sür. Aynı farı alt kirpik diplerine de eğik açılı eyeliner fırçasıyla uygula. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına mercan tonunda bir ruj uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Stil ikonu Alexa'nın capcanlı dudaklarıyla dikkatleri üzerine toplamaya artık hazırsın!

 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 301 Dating Coral

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 301 Dating Coral