New York Moda Haftası: Defileleri ön sıralardan kimler izliyor?New York Moda Haftası'nın sonuna yaklaşıyoruz. Dünyaca ünlü markalar 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını sergilemeye devam ediyorlar. Peki, bu defileleri ön sıralardan kim izliyor, hiç merak ettin mi? En az defileler kadar önemli olan konuklar, bu defileler için günlerce hazırlanıyorlar. Trendlerle ilgili bize ipuçları veren bu önemli misafileri biz çok seviyoruz!

Gazeteciler/ Bloggerlar

Her defileyi yakından takip eden Anna Wintour'u tanımayan yok, değil mi? Vogue dergisinin efsanevi yayın yönetmeni aynı zamanda Şeytan Prada Giyer filminin de ilham kaynağı olan Anna Wintour, her defileyi yakından takip ediyor.

Son yıllardan bloggerların popülerliğini kimse durduramıyor. Instagram'da stilleri ile isimlerini duyuran bloggerlar, defileleri en ön sırada izleyip, objektif yorumlarını sitelerinde ve sosyal medyada paylaşıyorlar.

Modeller

Podyumda izlemeye alıştığımız ünlü modeller de defile izlemeye bayılıyorlar! Görev almadıkları defileleri mutlaka ön sıralardan izleyen modeller, stilleri ile bize ilham kaynağı oluyorlar. İşleri gereği trendleri yakından takip eden modeller, gelecek sezonun stil önerilerini bizlere aktarıyorlar.

Şarkıcılar

Şarkıcılar neden defileleri ön sıralardan izliyor? diye sorduğunu duyar gibiyiz. Şarkıcılar, müzisyenler hatta sporcular da medyanın yakından takip ettiği isimler olduğu için, onlar da modaya ve kıyafetlere ilgi duyuyorlar. Konserlerinde sevenleri ile buluşan şarkıcılar sadece müzikleriyle değil, kıyafetleri ve aksesuarlarıyla da moda dünyasına öncülük ediyorlar.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Drama Ultra Noir

Lancome Hypnose Mascara

Giorgio Armani Luminous Silk Powder

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Drama Ultra Noir

Lancome Hypnose Mascara

Giorgio Armani Luminous Silk Powder

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01