New York Moda Haftası: İlham alabileceğin ruj renkleri!New York Moda Haftası, Amerika'nın en ünlü moda tasarımcılarının yeni koleksiyonlarının sunumlarına sahne oldu. Birçok ünlünün akın ettiği Moda Haftası'nda, önümüzdeki sezonun trendlerini belirleyen sadece podyumlar olmadı. Defilelerde ön sıralarda yer alan ünlü yıldızlar da stilleriyle bize ilham oldular. Bizim dikkatimizi çeken en önemli makyaj trendlerinden biri de ünlülerin tercih ettiği ruj renkleri oldu. İşte yıldızlardan esinlenebileceğin 3 ruj rengi:

Karlie Kloss: Kırmızı

Her kadının çantasında olması gereken makyaj malzemelerinden biri tabii ki kırmızı rujlar! L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Karlie Kloss da kırmızı rujun çok büyük bir hayranı! Tüm dikkatleri dudaklarına çekmek istediğinde L'Oréal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11 gibi kırmızı ruj terchi ederek klasik bir makyaja imza atıyor.

Kate Bosworth: Turuncu dudaklar

Canlı tondaki turuncu rujlar bu kışın en hit trendlerindendi. Bunun nedeni ise turuncu tonlarının cildi anında aydınlatarak canlı bir görünüm oluşturması ve kışın kasvetli havasından bizi kurtarması! Ünlü aktris Kate Bosworth da, Moda Haftası'nda bir defileye katılırken turuncu ruju tercih etti. Sen de onun gibi bir makyaj yapmak istersen cilt rengine uygun, L'Oréal Paris True Match gibi bir fondöten uyguladıktan sonra yanaklarına şeftali tonlarında bir allık uygulayıp kirpiklerine bolca maskara uygula. Son olarak da turuncu tondaki, L'Oréal Paris Color Riche 238 Orange After rujunla görünümünü tamamla.

Freida Pinto: Fuşya

Pembenin sadece sıcak yaz aylarına uygun olduğunu kim söyledi? Bizce ve L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Freida Pinto'ya göre bu doğru değil! Moda Haftası'nda bir defileye katılırken, güzel aktris, makyajına L'Oréal Paris Infaillible 121 Flawless Fuschia gibi koyu pembe bir dokunuş katarak oldukça canlı bir görünüm elde etti. Esmer teniyle mükemmel bir uyum sağlayan ruju Freida'ya çok yakıştırdık!

Peki, sen hangi ruj rengini seçeceksin?

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

Loreal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 121 Flawless Fuschia

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

Loreal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 121 Flawless Fuschia

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After