Nicky Hilton: Gelinliğine ve makyajına yakın markajNicky Hilton, 10 Temmuz'da, uzun zamandır beraber olduğu İngiliz, James Rothschild ile nikah masasına oturdu. 4 yıldır beraber olan çift, nihayet Londra'da ''Evet.'' dediler. Aylardır sosyal medya üzerinden Nicky Hilton'un hazırlıklarını takip ediyorduk ve hepimiz en ufak detaylara kadar öğrenmiştik. Gene de her düğünde olduğu gibi ufak bir aksaklık yaşandı ve Nicky'nin uzun duvağı araba lastiğinin altında kaldı! Neyse ki bu küçük kriz de atlatıldı ve düğün tüm görkemiyle devam etti.

Prenses etkisi

Nicky'nin gelinliği ve ayakkabıları sadece ona özel tasarlanmıştı. Her genç kızın ve gelin adaylarının hayalini süsleyen, Valentino Couture imzalı, dantel gelinliğiyle, kusursuz görünüyordu! Sonuç gerçekten mükemmeldi!

Upuzun duvağı ve tüm gelinliğini saran dantel detaylarla gelin adaylarına da harika bir gelinlik ilhamı olabilir! Tıpkı prenseslere benzeyen Nicky, beyazlar içinde kuğu gibi duruyordu!

Elegan gelin makyajı

Nicky, gelin makyajı için ise, doğal ve sade tonları tercih etmiş. Dudakları için, pırıltılı, pembe tonlarda bir parlatıcı, göz makyajında da bej ve beyazın tonlarını kullanmış. Yanaklarını renklendirmek için hafif bronz tonda bir pudra kullanırken, gözaltlarını aydınlatmayı da ihmal etmemiş.

Duvağı uzun ve gösterişli olduğu için, yandan ayrılmış, sade bir topuz modeli tercih eden Nicky, gelinliğinin ve duvağının öne çıkmasını sağlamak için denge oluşturmayı çok iyi başarmış!

Nicky Hilton'un gelin makyajı, gelinliği ve saç modeli kusursuz bir ilham kaynağı! Eğer sen de müstakbel bir gelin adayıysan, Nicky sana ilham olabilir!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

ROUGE PUR COUTURE VERNIS A LEVRES 103

Urban Decay Naked 3 Far Paleti

Yves Saint Laurent Kapatıcı

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

ROUGE PUR COUTURE VERNIS A LEVRES 103

Urban Decay Naked 3 Far Paleti

Yves Saint Laurent Kapatıcı

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra