Nina Dobrev: 3 adımda doğal makyajını elde etDoğal makyaj her daim en çekici görünümü getiriyor. Nina Dobrev de Amerika'da düzenlenen Comic Con 2014'teki görünümüyle bunun canlı kanıtı! Sofistike bir izlenim veren bu makyaj stiline sen de sahip olmak ister misin?

Sıra sende

Nina Dobrev'in bu elit makyaj tarzına sahip olmak için adımlarımızı izle!

Birinci adım:

Öncelikle teninde Nina gibi mükemmel bir ışıltı yaratmak için, aydınlatıcı etkili bir makyaj bazı uygula. Sonrasında BB krem sürerek doğal bir görünüm elde et. Son olarak şeftali rengi bir allığı elmacık kemiklerin boyunca, büyük bir fırça yardımıyla uygula.

İkinci adım:

Gözlerinde Nina gibi çekici bir görünüm için, öncelikle bakır tonlarında bir farı fırça yardımıyla uygula. Farı kaş kemiklerine doğru biraz taşır. Sonrasında siyah eyelinerı, kuyruksuz ve uçlara doğru hafifçe kalınlaştırarak çek. Siyah göz kalemini alt kirpik diplerinin iç kısmına uyguladıktan sonra, hacim veren bir maskarayı iki kat sürerek göz makyajını tamamla.

İpucu: Göz makyajını daha çekici göstermek için, kaş kalemiyle kaşlarındaki boşlukları doldurabilirsin.

Üçüncü adım:

Bu yalın makyajı tamamlamak için, sade bir ruj seç. Açık pembe-ten rengi tonları bu stil için uygun bir seçim olacaktır.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Pdr İnfaillible Fondöten 225 Beige