Nude makyaj ilhamı: 3 adımda Emilia Clarke stiliO, tüm zamanların en güçlü kadını, Game of Thrones'un Khaalesi'si, ejderhaların annesi! Güzel ve güçlü Khaalesi'yi canlandıran Emilia Clarke, kendi olduğunda da gözlerimizi kamaştırıyor. Duru güzelliği, güzel gülümsemesi ve pürüzsüz teni, son derece özenilesi. Sen de Emilia Clarke'ın doğal makyajını günlük hayatına adapte edebilirsin.

Sıra sende

Emilia'nın kusursuz teni ve fresh görünümü için ipuçlarımızı kaçırma!

Birinci adım:

Emilia açık renkli bir tene sahip. Bu pürüzsüz teni elde etmenin ilk adımı olarak, cildine primer uygula. Daha sonra porselen bir etki için, fondöteni yuvarlak bir karıştırma fırçasına sık ve cildine iyice yedir. Ardından pembe bir allıkla elmacık kemiklerini renklendir ve transparan bir pudrayla ipeksi bir görünüm elde et.

İkinci adım:

Game of Thrones'un güçlü kadını, gözlerinde de sade ama çekici bir stil tercih etmiş. Primer, siyah göz kalemi ve biraz maskara; ihtiyacın olan her şey! Sen de ondan esinlenerek, öncelikle göz kapaklarına primer uygulayarak gözlerini tenine eşitle. Sonrasında, alt ve üst kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah göz kalemini iki kat halinde çek. Göz pınarlarına gümüş rengi bir far sürerek bakışlarını aydınlat. İki kat siyah maskara uygularak göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Son adım olarak açık pembe tonlarında bir parlatıcı uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain