Nude makyaj: Ünlü yıldızların en çekici nude makyaj görünümleriMegan Fox, Natalie Portman ve daha nicesi gibi Hollywood yıldızlarının, kırmızı halıdaki gösterişli kıyafetlerini dengelemek için nude makyaj stillerinden yararlandığını hepimiz biliyoruz. Sen de gideceğin bir gece davetinde, elbiseni ön plana çıkarmak için veya günlük makyajında fazla abartılı olmamak ama gene de güzel görünmek için nude makyajı tercih edebilirsin. Ama öncesinde ilham almak için yazımızın devamına alalım seni!

Megan Fox

Makyajının yumuşak ve nude tonlarda olmasını ama yine de gözlerinin ön plana çıkmasını istersen, Megan Fox'un makyaj stilini deneyebilirsin. Üst kirpik diplerine siyah ya da kahverengi göz kalemi çekip, hafifçe parmak uçlarınla dağıt. Açık tonda bir göz farını göz kapaklarına uygula ve sürdüğün göz kalemiyle karışmasını sağla. Aynı göz farını, alt kirpik diplerine ve göz pınarlarına da uygula. Son olarak da bolca maskara uygula.

Julianne Hough

Nude makyaj için ne kadar az o kadar iyi! Julianne Hough şeftali tonundaki yanakları ve parlak nude dudaklarıyla oldukça sade, doğal ama canlı görünüyor. Böyle bir görünüm için, BB kremini tüm yüzüne uygulayıp, şeftali tonlarında allığını elmacık kemiklerine uygula. Ardından gözlerine maskara uygulayıp, nude tondaki rujunu sür.

Natalie Portman

Gösterişli takıları ve kırmızı elbisesi ve retro dalgalı saçlarıyla Natalie Portman, kırmızı halıya damga vurmuş gibi görünüyor. Duru güzelliğini ortaya çıkaran nude makyajı ise gösterişli elbisesi için kusursuz bir tercih olmuş. Dudak rengi bir parlatıcı, ten rengine uygun fondöten, maskara ve pembe allık bu görünümü oluşturman için yeterli olur.

Charlize Theron

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Skin Perfection BB krem

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris fondöten Infallible 24H Matte 11 Vanilla

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Skin Perfection BB krem

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris fondöten Infallible 24H Matte 11 Vanilla