Nude ruj savaşı: Jennifer Lawrence vs. Emma Watson

 

En çok karşılaştırılan genç oyunculardan Jennifer Lawrence ve Emma Watson'ı bu kez de biz karşı karşıya getirdik! Günlük hayatlarında çok sık makyaj yapmayan güzel oyuncular, kırmızı halı davetlerinde de doğal görünen makyaj stillerini tercih ediyorlar. En çok kullandıkları makyaj ürünü ise onların doğal güzelliklerine uygun nude rujlar! Peki sence nude ruj hangi genç aktrise daha çok yakışıyor?

Jennifer Lawrence

Dünyaca ünlü bilimkurgu filmi Açlık Oyunları'nın başrol oyuncusu Jennifer Lawrence'ı gerçek hayatındaki sevimli halleriyle çok seviyoruz. Katıldığı bir davette mavi gözlerini ön plana çıkaran koyu göz makyajını şeftali rengindeki allığı ve açık, nude tonda rujuyla kombinlemiş. Ten rengine de oldukça uyan bu renkle Jennifer'ın makyajı kusursuz görünüyor!

Emma Watson

Zarif ve kibar duruşuyla bizi her zaman kendine hayran bırakan, Harry Potter serisinin Hermione'si Emma Watson gene zarafetiyle büyülüyor! Giyimi, saç ve makyaj stiliyle sofistike bir tarzı olan Emma da, katıldığı bir davette Jennifer Lawrence gibi nude ruju tercih etmiş. Dumanlı göz makyajı yerine açık tonda göz farı ve bolca maskara kullanan Emma yanaklarını ise açık pembe allıkla renklendirmiş.

Karar senin!

İki ünlü filmin, iki güzel aktrisine de biz nude ruju çok yakıştırdık ve hangisine daha çok yakıştığına bir türlü karar veremedik. Şimdi kararı sana bırakıyoruz! Hemen oylayıp, tercihini bize bildirmeye ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06