Nyx Cosmetics Türkiye’nin muhteşem partisinde neler yaşandı?En ünlü bloggerların, vloggerların, makyaj sanatçılarının ve makyaj severlerin bir araya geldiği Nyx Cosmetics Türkiye’nin Nyxified Partisi, 29 Eylül’de harika bir partiyle gerçekleşti! Sürprizler ve muhteşem eğlenceler, şovlarla dolu gecede yaşananları sen de merak ediyorsan, yazımızın devamını mutlaka okumalısın!

 

Nyxified Party!

 

 

Saat 21:00’da, Karaköy Antrepo’da gerçekleşen partinin girişinde bizi pembe neon ışıklarla süslendirilmiş, çarpıcı bir ‘’NYXIFIED’’ yazısı karşıladı. 

 

 

Yavaş yavaş Antrepo’nun merdivenlerinden çıktıkça ise müziğin sesi kulaklarımıza gelmeye başladı ve o kocaman neon dudak figürü, bize harika bir gece geçireceğimizin habercisi gibiydi!

 

 

İçeriye girdiğimizde ise tam da Nyx markasının dinamik, genç ve canlı yapısına uygun pembe ışıklandırmalar, projeksiyondan yansıtılan ve Nyx makyaj malzemelerini kullanan dünyaca ünlü blogger ve vloggerların görüntüleri partide oldukça dikkat çekiyordu. 

 

 

Tabii ki bu eğlence dolu partiye muhteşem İstanbul manzarası eşlik ediyordu.

 

 

Davetliler, Nyx Partisi’ndeki ‘’Snapmatikler’’ ile Snapchat filtreli fotoğraflar çektirerek eğlenceli dakikalar yaşadılar. Ayrıca dileyen davetliler partide kendi GIF’lerini yapma şansına bile sahip oldular!

 

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise davetliler muhteşem bir dans şovu izlediler!

 

Harika gecede kimler vardı?

 

 

Ünlü blogger ve vlogger Duygu Özaslan parlak bootie’leri, yeşil elbisesi ve kırmızı rujuyla gecede kusursuz görünüyordu!

 

 

Instablogger ve vlogger Ayşegül Kaplan, nam-ı diğer ‘’@makyajmidedin’’, ünlü bloggerlar Aslı Özdel, Cansu Akın ve Duygu Özaslan’la Snapmatik’te fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Işıltılı tulumuyla gecede oldukça dikkat çekici bir stil tercih eden vlogger Dilara Köseler kendini müziğin ritmine kaptırmış!

 

 

Gecenin sonunda ise davetlileri harika bir sürpriz bekliyordu. Partiye katılan tüm davetlilere Nyx makyaj malzemeleri hediye edildi!

 

Çok yakında Nyx Cosmetics Türkiye’nin hepimize bir sürprizi daha olacak! Bu sürprizi merak ediyorsan, bizi takip etmeye devam et!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Jumbo Cashmere Göz Farı

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Soft Mat Dudak Kremi - Addis Ababa

Nyx Concealer Palette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Jumbo Cashmere Göz Farı

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Soft Mat Dudak Kremi - Addis Ababa

Nyx Concealer Palette