Okul makyajı: Okulun en popüler kızı sen olOkulların açılmasına az bir zaman kala telaş başladı! Yeni kıyafetler, aksesuarlar, çantalar alındıysa geriye sadece o gün nasıl bir makyaj yapacağın kalıyor. Doğal güzelliğini öne çıkaran, çok fazla iddialı ve abartılı olmayan bir makyajla, herkese okulun en dikkat çeken kızı olduğunu kanıtlayabilirsin!

Peki, bu makyajı nasıl oluşturmalı? Sabahın erken saatlerinde, uykudan yeni uyanmış olsan bile rahatlıkla oluşturabileceğin bir makyaj seçtik senin için! Adımlarımızı takip ederek, kolayca yapabilirsin. Haydi başlayalım!

1

Garnier Nem Dengesi Besleyici Balsam-Kuru Ciltler

Makyajına başlamadan önce cilt tipine uygun bir nemlendirici krem sürersen, hem cildinin daha canlı görünmesini sağlamış, hem de cildine çabucak bir bakım yapmış olursun.

HEMEN AL

2

Loreal Paris Maskara Manga Mega Volume

Son olarak da, kirpiklerine maskara uygulayarak, pratik makyajını tamamla. İşte bu kadar!

HEMEN AL

3

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Yanaklarına renk katmaya geldi sıra! Yanaklarının canlı görünmesi için pembe tonlarda bir allığı, elmacık kemiklerinin üzerine uygulayabilirsin.

HEMEN AL

4

Dream Fresh Bb Krem Fair Skin

Cilt rengine uygun bir BB kremle teninin harika görünmesini sağlayabilirsin. İstersen nazik ve yuvarlak hareketlerle, parmak uçlarınla ya da makyaj fırçan yardımıyla da tüm yüzüne uygulayabilirsin.

HEMEN AL

5

Affinitone Kapatıcı 01 Nude Beige

Gözaltlarına ve bazı sinir bozucu sivilcelerin üzerine kapatıcı uygulayarak tüm kusurların kapanmasına yardımcı olabilirsin!

HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.