Olivia Culpo: İkonik makyajını elde et!23 yaşındaki, 2012 Kainat Güzeli Olivia Culpo, tarzı ve makyaj stiliyle bize ilham vermeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Nick Jonas'dan ayrılan Olivia Culpo'nun kahverengi gözlerini belirginleştiren makyajı ise onun ikonik görünümü haline geldi. Sen de Olivia'nın makyajından ilham almak istersen adımlarımızı takip et!

İlk adım: Ten makyajı

Olivia buğday ten rengine sahip olduğu için, bronze tonda ten makyajı ona çok yakışıyor! Bu görünümü elde etmek için; ten rengine uygun tonda, Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten'i tüm yüzüne, hafif nemli makyaj süngerinle uygula. Ardından gözaltlarının aydınlık görünmesi için, kapatıcı uyguladıktan sonra, Lancôme Belle De Teint bronzerdan yararlanarak, elmacık kemiklerine, alnının tepe noktalarına ve çenene bronz bir görünüm kazandır.
Elmacık kemiklerinin, alnının tepe noktalarının ve burnunun üzerine bir miktar aydınlatıcı uygulayarak da daha canlı bir cilt görünümüne kavuşabilirsin.

İkinci adım: Göz makyajı

Olivia'nın makyajının en can alıcı kısmı tabii ki gözleri! Onun hafif dumanlı göz makyajını günlük makyajında da rahatlıkla kullanabilirsin. Göz kapaklarına Maybelline New York On and On Bronze göz farını göz kapaklarına uygulayıp, gözlerinin katlanma noktasına koyu kahve bir göz farı uygula.

Ardından, Olivia'nın kirpikleri gibi hacimli bir görünüm için, takma kirpik etkili, ultra siyah kirpikler sağlayan L'Oréal Paris Superstar Red Carpet Maskara'yı tüm kirpiklerine uygula.

Üçüncü adım: Dudak makyajı

Hafif ışıltılı pembe dudaklar bu makyaj stiliyle harika bir uyum yaratır. Sen de, ruju dudaklarına uygula ve makyajını sonlandır.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 35 On And On Bro

Lancôme Belle De Teint 06 Pudra

Vichy Dermablend [3 Boyutlu Düzeltici Fondöten]

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 35 On And On Bro

Lancôme Belle De Teint 06 Pudra

Vichy Dermablend [3 Boyutlu Düzeltici Fondöten]

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet