Olivia Culpo: Kahverengi gözlere ve buğday tenlere makyaj ilhamıGüzel model Olivia Culpo, en son moda ve güzellik trendlerini çok yakından takip ediyor. Ona her rastladığımızda şık kıyafetleri ve kusursuz güzelliğiyle bizi büyülüyor! Geçtiğimiz günlerde de bir davete katılan Olivia, bronz görünümüyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şimdi, Olivia Culpo’nun görünümünün detaylarına daha yakından bakmaya ne dersin?

 

Rahat şıklık

 

Her zaman çekici ve seksi görünümlerine alışkın olduğumuz Olivia, bu sefer salaş, krem rengi bir pantolon ve bronz tonda saten bir bluz tercih etti. Bu şıklığını ise altın tondaki, topuklu sandaletleri ve minik çantası ile tamamladı.

 

Canlı ve aydınlık bir ten makyajı

 

Olivia Culpo gibi aydınlık bir tene sen de kolayca ulaşabilirsin! Önce tüm yüzüne L’Oréal Paris Nude Magique Cushion  gibi bir fondöten uygulayıp canlı bir cilt görünümü elde et. Ardından yanağının oyuk kısımlarına bronzer uygulayarak bronzluğu yakala!

 

Son olarak da aydınlatıcını elmacık kemiklerine, kaş kemiğine, çenene ve alnının tepe noktalarına uygulayıp görünümünü tamamla.

 

Altın bakışlar

 

Olivia Culpo göz makyajında altın tonlarını ve birkaç maskara dokunuşunu tercih etti. Bizce bu göz makyajı yaz geceleri için de ideal! Bu görünümü elde etmek için; altın tondaki göz farını göz kapaklarına ve alt kirpik diplerine uygula. Bakışlarına boyut katmak için ise birkaç kat hacim veren maskara uygula.

 

Nude dudaklar

 

Makyajının son adımında da nude tonda bir dudak kalemiyle dudaklarını belirginleştirdikten sonra gene nude tonda bir dudak parlatıcısı uygulayarak, ışıl ışıl, parlak dudaklara sahip olabilirsin!

 

Olivia Culpo’nun yaz makyajını hemen denemeye ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

Yves Saint Laurent Full Metal Shadow

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

Yves Saint Laurent Full Metal Shadow

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT