Orlando Bloom'un aşk üçgeni: Katy Perry bize Miranda Kerr'i unutturur mu? 

Uzun süredir birlikte oldukları konuşulan Orlando Bloom ve Katy Perry artık görüntü vermekten kaçmıyorlar. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Altın Küre Ödülleri'nden sonra partiye katılalan ünlü çift samimi tavırları ile davetlilerin sempatisini topladı. 2010 yılında evlendiği Miranda Kerr ile 2 sene önce boşanan Orlando Bloom'un adı daha önce de Selena Gomez ile anılmıştır. Gelin şimdi Orlando'nun aşk hayatına yakından bakalım.

Miranda Kerr

 

 

 

2010 yılında evlenen Miranda ve Orlando, o günlerin en çok konuşulan magazin haberiydi. Victoria's Secret defilelerini önden izleyen Orlando'nun eşi podyuma çıktığında nasıl alkışladığını unutan var mı? O romantik günler ve aşk dolu mesajlar geride kaldı ve ünlü çift 2013 yılında boşandı. Boşanmaları da evlilikleri kadar sansasyonel oldu. O günlerde Miranda ve Justin Bieber'in birlikte olduğu yazıldı ama iki taraf da bu haberleri doğrulamadı.

Selena Gomez

 

2015 yıllarında Orlanda Bloom'un adı, Justin Bieber'in eski kız arkadaşı Selena Gomez ile anıldı. Bazı kaynaklara göre Miranda Kerr'in intikamını almak için Selena'ya yakınlaştığı iddia edilse de, bu haberler asla doğrulanmadı. Selena, Orlando Bloom için her zaman iyi bir arkadaş diye bahsetti.

Katy Perry

 

 

Vee Orlando Bloom ve Katy Perry, uzun bir saklanmacadan sonra Altın Küre Ödüllerinde ortaya çıktılar. Gözlerindeki samimyet ve ışıltı ile uzaktan bile fark edilen bu ilişki, onları oldukça mutlu etmiş görünüyor. 31 yaşındaki Katy, 3 sene önce eşi Russel Brand ile evliliğini sonlandırdı. Orlando'nun arkadaş çevresine de giren ünlü şarkıcı, onlardan da tam puan aldı.

Sen Katy ile Orlando'yu yakıştırdın mı?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

Yves Saint Laurent Couture Brow Kaş Kalemi

Urban Decay Gwen Stefani Far Paleti

Lancôme L'Absolu Rouge 244 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

Yves Saint Laurent Couture Brow Kaş Kalemi

Urban Decay Gwen Stefani Far Paleti

Lancôme L'Absolu Rouge 244 Ruj