Oscar Ödül Töreni 2016: Kırmızı halının en şıkları!Ünlüler dünyasının en önemli gecelerinden biri olan Oscar Ödülleri, dün gece görkemli bir törenle düzenlendi. Kırmızı halıda boy gösteren ünlüler en çekici halleriyle karşımıza çıktılar. Tabii ki bize de onların bu görünümlerinden ilham almak düşüyor! Bakalım gecenin en şıkları kimler olmuş?

Charlize Theron

Gecede birçok ödülü toplayan The Mad Max filminin yıldızı Charlize Theron, kırmızı halıya davetlerine en çok yakışan renklerden, kırmızıyı tercih etti. Dior imzalı, derin dekolteli, uzun elbisesi ve derin dekoltesini süsleyen uzun kolyesiyle büyüleyiciydi!

Cate Blanchett

Elegan ve zarif... Gecenin en şık isimlerinden biri, ünlü aktris Cate Blanchett oldu. Armani Privé imzalı, açık mavi, derin dekolteli, çiçek detaylı elbisesisi, aynı renkte clutch'ı ve sade aksesuarlarıyla oldukça şık görünüyordu.

Rooney Mara

Beyazlar içindeki Rooney Mara, Givenchy Haute Couture tül ve dantel işlemeli elbisesini, bordo ruju ve sımsıkı topuzuyla tamamlayan Rooney, cool ve şık bir görünümdeydi.

Naomi Watts

Ünlü aktris ve L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Naomi Watts, gecenin ışıldayan isimleri arasındaydı! Pul işlemeli, mor, gece mavisi tonlarının yer aldığı, tafta kumaş elbisesi, yandan ayrılmış hafif dalgalı saçları ve kırmızı rujuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!

Julianne Moore

Siyahlar içerisindeki güzel aktris ve L'Oréal Paris güzellik elçisi Julianne Moore, siyah, uzun elbisesini aydınlık ten makyajı, kızıl, dalgalı saçları ile tamamlayarak harika bir görünüme imza attı.

Diane Kruger

Gecenin en dikkat çeken kıyafetlerinden biri Diane Kruger'a aitti. Reem Acra imzalı, işleme, tül ve taş detaylı bordo elbisesini örgülü saçları ve hafif dumanlı göz makyajıyla tamamladı.

Lady Gaga

Sık sık ilginç kıyafetleriyle gördüğümüz Lady Gaga, bu sefer beyazlar içerisindeydi! Brandon Maxwell imzalı, kuyruk detaylı tulumuyla kırmızı halıda göz kamaştırdı.

Jennifer Lawrence

The Joy filminin güzel yıldızı Jennifer Lawrence, Dior imzalı siyah, dantel detaylı elbisesi ve ışıl ışıl görünen cilt makyajıyla kusursuz görünüyordu.

Brie Larson

Gecede 'En İyi Aktris Ödülü''nü kazanan isim Brie Larson, kariyerinin en önemli gecelerinden birine, saks mavisi renginde, yere kadar uzanan, Gucci by Alessandro Michele imzalı elbisesiyle katıldı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet