Özge Gürel'den öğrendiğimiz 5 makyaj ipucuBaşarılı oyuncu Özge Güler, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafları ile bizleri büyülüyor. Sade ve minimal makyaj tarzını benimseyen Özge, genç yaşına ve enerjisine uygun makyajlar yapıyor. Sen de Özge'nin tarzını ve stilini beğeniyorsan, makyaj ipuçlarına mutlaka göz atmalısın. Şimdi senin için özel hazırladığımız dosyada Özge'nin 5 farklı makyaj stilini inceleyeceğiz. Bakalım senin favorin hangisi?

Buğulu göz makyajı

 

Farklı makyaj stilleri ile bize ilham veren Özge, göz makyajında buğulu görünümleri tercih ediyor. Sen de sonbahar günlerinde buğulu göz makyajı ile romantik bir görünüm yakalayabilirsin. Bu görünüm için göz kalemini sürdükten sonra sünger aplikatörü ile kalemini dağıt ve buğulu bir görünüm elde et.

Nude tonlar

 

Özge Güler, makyajında baskın renkler kullanmak yerine toprak ve doğal tonları tercih ediyor. Özellikle sonbahar günlerinde sen de renkli makyaj stili yerine nude tonlardan ilham alabilirsin. Bu görünüm için BB krem, bronzer ve nude ruj yeterli olacaktır.

Kusursuz ten görünümü

 

Özge Güler, kusursuz teni ile makyaj yapmasa dahi harika görünüyor. Maalesef herkes Özge kafar şanslı olamıyor. Eğer senin cildinde sivilce izleri veya lekeler varsa önce renk farklılıklarını eşitlemeli, daha sonra ten makyajını yapmalısın. 

Kedi gözü makyajı

Uyuma Özge

@ozgecangurelofficial tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Özge Güler tam bir kedi sever! Bu sevgisini göz makyajına da yansıtan sempatik oyuncu, eyelinerının ucunu uzatarak kedi gözü görünümünü çok seviyor. Günlük makyajında far yerine sadece eyeliner kullanan Özge, belli ki eyeliner konusunda uzman! Sen de farklı eyeliner stillerini denemek istiyorsan, bu yazımıza göz atabilirsin. 

Kırmızı dudaklar

Özge Güler denilince aklımıza kırmızı dudakları da geliyor. Kiraz Mevsimi dizisinde sık sık tercih ettiği kırmızı ruju ile bizleri büyüleyen Özge, yaz aylarında da dudak makyajı ile bizleri büyüledi. Kırmızı ruj sürme konusunda kendisini oldukça geliştiren Özge'den öğrenecek çok şeyimiz var!

Photo Credit: Instagram

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure BB Krem Medium-Deep

LOréal Paris Infaillible Eyeliner 301 Night Day

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

Maybelline New York Allık - Master Heat Affinitone Blush 60 Cosmopolit

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure BB Krem Medium-Deep

LOréal Paris Infaillible Eyeliner 301 Night Day

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

Maybelline New York Allık - Master Heat Affinitone Blush 60 Cosmopolit