Paris Moda Haftası'ndan: Kristen Stewart ve dumanlı gözleriÇok sevilen film serisi Twilight'ın yıldız oyuncusu Kristen Stewart, yeni saçları ve oturmuş stiliyle artık olgun bir kadın görünümünde. Saçlarını değiştirmiş olsa da dumanlı göz makyajı, her daim onunla. Paris Moda Haftası kapsamında Chanel defilesinde görüntülediğimiz güzel oyuncu, elegan stiliyle asi göz makyajını kombinlemiş. Sen de ondan ilham alarak bakışlarını büyülü bir hale çevirmek ister misin?

Sıra sende

Kendine özgü bir stile sahip olan Kristen'ın makyajını 3 adımda kendine uygulayabilirsin.

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ışıltılı bir görünüm elde etmek için, tenine aydınlatıcı özellikli bir primer uygula. Orta boy bir fırçayla matlaştırıcı bir fondöten uygulayarak makyajına devam et. Transparan pudrayla makyajını sabitle.

İkinci adım:

İlk olarak göz kapaklarına primer uygula. Ardından, üst ve alt kirpik diplerine siyah bir gözkalemini orta kalınlıkta, özensizce uygula. Gözlerinin bitimine bir kuyruk eklemeyi de unutma.

İpucu: Göz kalemini sürmeden önce ısıtırsan, daha etkili ve yoğun bir renk elde edebilirsin.

Dağınık bir biçimde çekmiş olduğun göz kalemini, varsa kalemin arkasındaki sünger ile, yoksa aplikatör yardımıyla dağıt. Daha yoğun bir görünüm için füme rengi bir farla göz kapaklarının üzerinden geçebilirsin. Göz pınarlarına eğik uçlu far fırçasını kullanarak beyaz farla bir dokunuş yap. Kirpiklerini kıvırıcıyla, kıvırıcıyı 20 saniye kadar bekleterek kıvır ve iki kat siyah maskara sürerek göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Dudak rengine yakın tonlarda bir ruj ya da renksiz dudak balmı uygulayarak makyajını tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 12 Tiffany

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 12 Tiffany

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky