Parti makyajı ilhamı: Selena Gomez'den esinlen!Yazla beraber uzayan geceler; eğlenceli partileri, festivalleri ve konserleri de beraberinde getirdi! Kalıcı, havalı ve gösterişli bir makyaj içinse bu sezondan daha iyisini düşünemiyoruz bile! Latin şarkıcı Selena Gomez bize parti makyajı konusunda ilham oluyor. İddialı makyajlar denince akla gelen isim Selena'dan öğrenecek çok şeyimiz var...

1. Dumanlı bakışlar, iddialı dudaklar

Kim demiş dumanlı bakışlar her zaman nude dudaklarla tamamlanmalı diye! İddianı ön plana çıkarmak için buğulu bakışlarını yoğun ve çarpıcı tonlardaki rujunla tamamlamayı dene!

2. Kedi bakışlar, nude dudaklar

Eyelinerım olmadan asla diyenler buraya! Parti için uzun kuyruklu bir eyeliner ve onu tamamlayan nude dudakların harika bir seçim olacak!

3. Klasik kırmızı dudaklar

Modern dokuşları bir kenara bırakıp, kendini klasiklerin etkisine bırakmak ister misin? Klasik kırmızı dudakları, kırmızı manikürünle kombinlemeyi dene.

4. Nude aşkına

Nude makyajlar bu sene kırmızı halıdan, podyumlara her yerdeydi! Eğer sen de gideceğim yer farketmez, önemli olan doğallığımın ön planda olması diyorsan Selena'nın nude tonlardaki makyajından ilham alabilirsin. Bir göz kalemi ile gözlerini çerçeveleyerek bakışlarını ön plana çıkarmayı da unutma.

5. Mercan cazibe

İddialı bir mor, parti için ideal seçimlerden olacak. İlginin dudak makyajında olması için geri kalan herşeyi sade tutmayı dene.

Editörün önerisi: Kalıcı bir makyajın sırrı mı? Tabii ki waterproof ürünler! Makyaj öncesi primer uygulamak ve makyajını bir sabitleyici ile sabitlemek de makyajının ömrünü uzatacaktır!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY REVOLUTİON LİPSTİCK

URBAN DECAY ALL NİGHTER MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY

Urban Decay Naked Flushed Allık

URBAN DECAY SUPER SATURATED ULTRA YOĞUN KREM EYELİNER

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY REVOLUTİON LİPSTİCK

URBAN DECAY ALL NİGHTER MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY

Urban Decay Naked Flushed Allık

URBAN DECAY SUPER SATURATED ULTRA YOĞUN KREM EYELİNER