Pembe düşler: Jessica Alba'nın stilinden esinlenAktris ve girişimci Jessica Alba, geçen haftanın başlarında New York'ta işi gerekçesi ile katıldığı davette tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. İş kadını imajına uyumlu olarak, mütevazı pembe elbisesini, tatlı bir makyaj ve kadınsı bir fönle tamamladı. Bizim önerilerimizle Jessica'nın stilinden esinlen!

Stili

Jessica'nın Roland Mouret imzalı pembe elbisesi, origami detayları ve midi uzunluğu ile esrarengiz bir hava yakalamasını sağladı. Metalik topukluları ve gümüş bilezikleri ile Jessica bu etkiyi ikiye katladı.

Makyajı

Jessica'nın taze gül ışıltısı için, makyajına fondöten uygulaması ile başla. Fondötenini yüzünün merkezine uygula ve dışlara doğru dağıt. Ardından, birkaç aydınlatıcı dokunuşu ile cildine ışık kat. Tek bir aydınlatıcı ile hem elmacık kemiklerini ön plana çıkarabilir, hem farın için gözüne baz oluşturabilir, hem göz çevreni aydınlatabilirsin. Dudak üstünün ortasına tek bir dokunuşla daha dolgun dudak illüzyonu bile yaratabilirsin. Jessica'nın bronz ışıltısı için, açık tonlarda bir bronzerı alnına, şakaklarına ve çene kemiğine uygula. Açık pembe tonlarındaki allığını ise elmacık kemiklerinin üzerine sür. Fazla pigmentasyonun önüne geçmek için, allık fırçanı yüzüne sürmeden önce işaret parmağına nazikçe vurarak fazla ürünün uçmasını sağla. Böylece cildin sağlıklı ışıltıyı yakalarken, makyajın doğallığını koruyacak.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Bornze Fondöten Eau De Soleil