People dergisi yılın en güzel kadınını seçti: Jennifer AnistonGüzelliği ve başarılı oyuncluğu ile yıllardır bizlere ilham veren Jennifer Aniston, 2016 yılının en güzel kadını seçildi. People dergisinin düzenlediği listede, 47 yaşındaki Jennifer Aniston bütün kadınları geçerek 1. sıraya yerleşti. Gündemden düşmeyen kadın Jennifer Aniston'ı yakından tanımaya ne dersin? Gelin hep birlikte Jennifer Aniston'un başarılı hayatına göz atalım.

Jennifer Aniston

Friends dizisi ile hafızalara kazınan Jennifer Aniston, güzelliğini her zaman sağlıklı yaşama borçlu olduğunu söylüyor. Haftanın 6 günü spora giden Jennifer, beslenmesine de oldukça dikkat ediyor. Evde yemek yapmayı çok sevdiğini söyleyen başarılı oyuncu, eşi Justin Theroux ile mutfakta zaman geçirmeye bayılıyor!

Makyaj tarzı

Jennifer Aniston, kameralar karşısında doğal ve vurgulu makyajları tercih ediyor. Özellikle kırmızı halıda yoğun makyaj stili yerine, nude dudaklar ve dumanlı göz makyajı ile karşımıza çıkan başarılı oyuncu, her davette güzelliği ile baş döndürüyor. Genellikle koyu veya toprak rengi kıyafetler tercih eden Jennifer, 47 yaşında olmasına rağmen kusursuz fiziği ile bizleri kendine hayran bırakıyor. Hayatının dönüm noktasının 40 yaşından sonra olduğunu söyleyen Jennifer, artık kendini çok daha iyi tandığını söylüyor.

Biz de makyaj.com ekibi olarak 2016 yılının en güzel kadını seçilen başarılı kariyeri, güzelliği ve enerjisi ile hayran kaldığımız ünlü oyuncu Jennifer Aniston'ı tebrik ediyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

NYX Highdefinition Grinding Allık Menage A Trois

NYX Glam Shadow Exquisite Garnet Göz Farı

Nyx Highdefinition Fond Natural Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

NYX Highdefinition Grinding Allık Menage A Trois

NYX Glam Shadow Exquisite Garnet Göz Farı

Nyx Highdefinition Fond Natural Beige