People's Choice Awards 2016: Kırmızı halı görünümleri42. People's Choice Ödülleri, 6 Ocak'ta Los Angeles'da düzenlendi. Her yıl düzenlenen bu önemli geceye birçok ünlü şarkıcı ve oyuncu Ödül Töreni için bir araya geldi. Ama ödüllerini almadan önce ünlü kırmızı halıdan geçtiler! Bu yılki People's Choice Ödülleri'nde hangi ünlünün, ne giydiğini merak ediyorsan, yazımızın devamına alalım seni!

Siyah ve beyazın hâkimiyeti!

Ödül Töreni'ne katılan ünlü yıldızların tercihi yine siyah ve beyazdan yana oldu. Beyaz rengi tercih eden ünlüler arasında; Kate Hudson ve Kat McNamara varken, siyah takımda ise; Lucy Hale, Julianne Hough ve Ashley Benson gibi ünlüler vardı. Ancak bu ünlülerin arasından, kıyafet seçimiyle ayrılan tek bir ünlü vardı; o da, bej tondaki dar elbisesi ile model Amber Valetta oldu.

Uzun elbiseler, kısa elbiselere karşı!

Her zaman olduğu gibi, böyle davetlerde asla uzun elbiselerden vazgeçmeyenler ve yenilikçiler vardı. Örneğin Kate Hudson, Galvan imzalı, klasik beyaz renkte, orijinal formdaki tulumu tercih ederken, Natalie Dormer ise siyah renkte, Roland Mouret imzalı, tül detaylı tulumu tercih etti. Shay Mitchell ise herkesi şaşırtarak, sırt dekolteli, derin yırtmaçlı ve altın aksesuar detaylı elbisesi ile göz kamaştırdı.

Makyajı ile en çok dikkat çeken isimler ise Pretty Little Liars dizisinin yıldızı Lucy Hale oldu. Bordo ruju ve kedi gözü makyajıyla kusursuz görünüyordu. Sen de Maybelline New York Color Sensational The Creamy Mattes 975 Divine Wine gibi bir bordo ruj ve L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 gibi bir eyeliner ile benzer bir görünümğ yakalayabilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 975 Divine Wine

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 975 Divine Wine