Pileli etekler bu sezon çok moda: Nasıl kombinleyebilirsin?2016 yılında hayatımıza giren pileli etekler, dolabımızın baş köşesinde yerini aldı. Muhtemelen sen de vitrinde çok beğenip aldın fakat eve geldiğinde kombinleyecek bir şey bulamadın. Şimdi ünlülerin sokak stilinden ilham alarak pileli diz altı etekleri nasıl kombinleyeceğimizi öğreniyoruz! Sen de sonbahar geçmeden bu etekleri giymek istiyorsan elini çabuk tutmalısın.

Spor salaş tarz

 

 

Pileli eteğini günlük stilinde giymek istiyorsan kesinlikle kazak-bot ikilisi ile birleştirmeni tavsiye ediyoruz. Kazağının yarısı içeri sokarak, yarısını dışarda bırakarak salaş bir görünüm yaratabilirsin. Postal şeklindeki botların bu kombin için ideal olacaktır. Bu stilini rock star makyaj tarzı ile birleştirebilirsin. Siyah dumanlı gözler veya sadece mat kırmızı ruj, ne dersin?

Romantik ve zarif tarz

 

 

 

Özel bir davete veya önemli bir toplantıya giderken pileli eteğini dantel gömleğin ile tamamlayabilirsin. Eteğinin içine sokacağın dantel üstün ile çok zarif görüneceksin. Bu stili düz babetler ile tamamlamanı tavsiye ediyoruz. Makyajına gelince, romantik pembe tonları veya kızıl göz makyajı bu kombine çok yakışacaktır.

Casual tarz

 

 

Diz altı pileli eteğini rahat ve günlük bir tarzda giymek istiyorsan beyaz t-shirt veya gömlek senin için ideal olacaktır. Bu kombini ister bir davette, istersen de işe giderken tercih edebilirsin. Yapacağın makyaja göre kombinin sana uyum sağlayacaktır. Sara Sampaio gibi doğal ve cool görünebilirsin veya iddialı kırmızı rujunu sürerek çekici ve havalı durabilirsin. Tercih senin!

Bahar tarzı

 

 

Karlie Kloss'un bu tarzı içimizi açıyor! Sonbaharın son güneşli günlerinde sen de beyaz crop topunu, sneakerını ve pileli eteğini giyerek soğuyan havalara itirazını dile getirebilirsin ( sen yine de yanına hırkanı al!). Bu kombini renkli eyeliner ve strobing tekniği ile aydınlanmış ten makyajı ile tamamlamalısın.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

Maybelline New York Color Sensational Vivid Matte 05 Nude Flush

Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

Maybelline New York Color Sensational Vivid Matte 05 Nude Flush

Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette