Pınar Sabancı'dan ilham veren sokak stilleriPınar Sabancı'nın doğal makyajını ve sade stilini çok beğeniyoruz. Instagram'a yüklediği enerjik ve şık fotoğraflarına bakmadan günümüz güzel geçmiyor desek abartmış olmayız. Asil ve zarif görünümüyle kalbimizi fetheden Pınar Sabancı'nın günlük stilini yakından inceleyeceğiz. Belki senin de ilham alabileceğin paylaşımları olabilir, hazırsan başlıyoruz!

Pazar kombini

 

#sundays ️

pinarsabanci (@pinarsabanci) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Pazar günü demek keyif ve rahatlık demek! Hamileliğinin son günlerini yaşayan Pınar Sabancı güzelliğinden bir şey kaybetmedi. Pazar kombiniyle oldukça şık ve rahat görünen başarılı isim bize de ilham kaynağı oldu. Hangimiz pazar günü tayt ve deri ceket dışında bir şey giymek isteriz ki?

Kırmızı şıklığı

 

 

Pınar Sabancı'nın beyaz tenine kırmızı rengini çok yakıştırıyoruz. Bu kombini ile doğal bir makyaj tercih eden Pınar, çok fresh görünüyor. Sen de parlak ve canlı renkler giydiğinde makyajında aydınlık ve sade tonlar tercih etmelisin. Böylece üzerindeki renkler daha çok ortaya çıkacak ve daha enerjik görüneceksin.

Özel davet kombini

 

 

Özel davetlerde şıklığı ile dikkat çeken Pınar Sabancı, hamileyken de bundan ödün vermiyor. Çiçekli elbisesiyle yazdan kalma bir fotoğrafını paylaşan başarılı isim, adeta bizim içimizi ısıttı! Siyah dumanlı göz makyajı ve nude dudaklarıyla kombinini tamamlayan Pınar, bu makyajıyla mükemmel görünüyor.

Editörün önerisi: Sen de rüzgarlı ve açık alandaki davetlere giderken makyajının altına baz uygulayarak daha kalıcı bir makyaj elde edebilirsin.

Spor - şık görünüm

 

 

Pınar Sabancı denildiğinde bizim aklımıza spor ve şık görünümleri geliyor. Her daim fresh ve enerjik görünmesinin sebebi de bu! Mini elbisesinin altına topuklu ayakkabı giymek yerine spor ayakkabılarını giyerek kendine has tarzını ortaya koyan Pınar Sabancı, takipçilerinin beğenisini topluyor. 

Sen de şık parçalarını spor ayakkabı veya çantayla tamamlayarak günlük kullanıma uygun hale getirebilirsin.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

L'Oréal Paris La Palette Nude 002 Beige

Yves Saint Laurent Vinyl Ruj

Lancôme Absolu Rouge Cream 132 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

L'Oréal Paris La Palette Nude 002 Beige

Yves Saint Laurent Vinyl Ruj

Lancôme Absolu Rouge Cream 132 Ruj