Pixie Lott'dan günlük güzellik rehberiPixie Lott, 10 Ocak günü Londra'daki Radio One's Stüdyoları'nda erken doğum günü kutlamalarına başladı.Günlük makyaj stiline bayıldığımız yıldızdan gözlerimizi alamadık.
23 yaşına basan Pixie, stüdyoda yeni şarkısı "Nasty"i tanıttı. 1960'lı yılların döpiyeslerini andıran ceketi ile harika görünüyordu. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan kareli ceketi ve siyah uçları kürklü elbisesiyle güzel bir uyum yakalamıştı. Doğal bıraktığı platin sarısı saçları yüzünü çevreliyor vekalın siyah eyeliner ve nude lip gloss ile gözlerini vurguluyor.

Eğer sen de Pixie gibi Retro stile bürünmek istiyorsan, aşağıda seni bekleyen rehberimiz için bize teşekkür edeceksin.

SIRA SENDE

Birinci adım:

Yüzüne doğal görünen bir fondöten uygulayarak makyajına başla. Göz kapaklarına farının kalıcılığını arttırması ve dağılmasına engel olması içinprimer sür.

İkinci adım:

Işıltılı gümüş renkli farı tüm göz kapağına sür.

Üçüncü adım:

Göz pınarından üst kirpik dibinin sonuna kadar ince bir çizgi çek.Kedigözü efekti yaratmak için eyeliner'ın kuyruğunu hafifçe yukarı doğru kaldır. Gerekliyse üzerinden tekrar geç. Her iki göz içinde aynı işlemi uygula.

Dördüncü adım:

Alt kirpik dibinin dış kenarlarına eyeliner ile ince bir çizgi çek. Göz pınarlarına doğru yaklaşma, mümkün olduğunca dışına çek yoksa gözlerin birbirine yakın ve küçük görünür.

Beşinci adım:

Gözlerini belirginleştirmek için kirpiklerine iki kat maskara uygula ve şeffaf bir lip gloss ile makyajını tamamla.

Pixie Lott'an ilham alınarak hazırlanan retro stilin tamamlandı. Keyfini çıkar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Blackbuster Göz Kalemi Intense Black