Poppy Delevingne: Moda haftasında bir ikon, iki görünüm

Yeni nesil model Cara Delevingne'in ablası, model ve stil ikonu Poppy Delevingne en az Cara kadar ilgi görüyor. Manken ve it-girl'ü 6-10 Temmuz'da gerçekleşen Paris Haute Couture Moda Haftası'nda görüntülüyoruz. İki görünümüne de bayıldığımız Delevingne'in stilleri arasında biz kararsız kaldık.

Sıra sende!

Gece ve gündüz stillerini yakın markaja aldığımız güzel modelin, sence hangi görünümü ona daha çok yakışmış?

Sade gündüz

Poppy Delevingne Grand Palais de Paris'deki defileye katılırken, tercihini zarif bir stilden yana kullanmış. Gri elbisesini nude tonlarda bir makyajla tamamlayan stil ikonu, minimal akımın neden bu kadar revaçta olduğunu tarzıyla açıklar gibi! BB krem, şeftali rengi bir allık ve az miktarda maskaranın sarı saçlarıyla yarattığı harmoniye bayıldık!

Kadınsı gece

Aynı günün gecesinde Poppy, görünümüne biraz seksapel katmış. Moda ikonu, saçlarını açarak makyajını koyulaştırmış. Gündüze nazaran daha kadınsı bir tarz seçen Delevingne, göz makyajında gri far, lacivert tonlarında bir göz kalemi ve siyah maskara kullanmış. Fondöten ve şeftali rengi allığını pembe parlatıcıyla taçlandıran Delevingne'in seksi görünümüne puanımız tam!

Jüri sensin

Gündüz mü gece mi? Kararını bildirmek için sen de oyunu kullan!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.