Prenses imzalı: Kate Middleton ve ten rengi manikürüCambridge Düşesi Kate Middleton her davette, şıklığı ve zarafetiyle dünya çapında sansasyona neden oluyor. Seçimleri de her zaman bize ilham veriyor! Onun kıyafet ve saç stilinden önce ise bahsetmeden edemeyeceğimiz bir şey var: Düşesin zarif elleri...

Bugün sana, eleganlığı, kolay yapımı ve şıklığı ile editörlerimizin favorisi, Kate Middleton'ın manikürünü adım adım nasıl yapacağını anlatacağız.

Bakım

Ten rengi bir manikür için ellerinin oldukça bakımlı olması gerek. Ellerini nemlendir, tırnaklarını törpüle ve tırnak etlerini kesmeden geriye doğru it.

İlk kat

Tırnaklarını korumak ve daha iyi bir sonuç almak için, şeffaf bir oje ile uygulamaya başla. Birkaç dakika kurumasını bekle.

Renk seçimi

Artık dilediğin rengi seçip tırnaklarına uygulayabilirsin, doğal pembe tonlarında bir renk seç ve ojenin cilt tonunla uyumlu olduğundan emin ol. Bizim önerimiz Maybelline Color Show Sugar Crystals. İkinci katı sürmeyi unutma ve sabırlı ol. Tırnaklarının tamamen kurumasını beklemelisin.

Son kat

Görünümü tamamlamak ve kalıcılığı sağlamak için 'top coat' uygulamayı unutma. Şeffaf bir oje manikürünün uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olacaktır.

Artık hazırsın prenses!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

ESSIE Oje 5 Allure

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

ESSIE Oje 5 Allure