Renk tutkunları bakışlarına kışın ortasında baharı yaşatıyor!Kabul; havalar soğudukça renklerimiz de soluklaşıyor, koyulaşıyor ve hatta donuklaşıyor. Makyaj, kuralları yıkmak içindir; öyleyse neden soğuk ayların koyu tonlarına takılıp kalalım. Renk tutkunları da benimle aynı fikirde olacak ki, yaz tonlarını kış aylarına taşımaya karar vermişler! Renkler, soğuk ayların melankolisini yenmeye son derece kararlı gözüküyor kızlar!

Mono renkler

 

 

Günlük hayata adapte etmek, senin için ne kadar kolay olur bilmem ama aradığın cesareti bu yazıda bulabilirsin! Farkını tarzına taşı ve göz primerını göz kapaklarına uygula. Seçtiğin canlı renkteki göz farını göz kapaklarına uygula ve dağıt, dağıt, dağıt!

Sınırsız seçenek

 

 

Yeni sezonda gökkuşağının tüm renklerini göz kapaklarına taşıyabilirsin, seçenekler öyle sonsuz ki! Mavi, pembe, kırmızı, sarı ve hatta metal tonları! Benim favorimse kesinlikle toz pembeler! Ya senin?

 

 

Farlarının yoğun pigmentasyonu ortaya çıksın istersen, far fırçanı hafif nemlendirdikten sonra göz makyajını yapmaya başla. İlham almak için yazının arasında paylaştığım fotoğraflara bakabilirsin. Yukarıda gördüğün mavi ışıltılı, kuyruklu kalın eyeliner modeli benim tartışmasız favorim!

 

 

Peki ya sarıya ne demeli? Göz makyajında bu tonu kullanacağımız kimin aklına gelirdi! Mat sarı farını tüm göz kapaklarına uygulayıp tartışmasız ortamın en tarz, en dikkat çekici kızı olabilirsin. Eğer o kadar iddialı olmak istemiyorum dersen...

 

 

...sarıyı yukarıda gördüğün gibi kirpik çizginin üstüne ince bir eyeliner şeklinde de uygulayabilirsin! İnce bir eyeliner fırçasını ıslattıktan sonra mat sarı farını fırçaya al. Ardından dikkatlice üst kirpik çizgine çek, işte bu kadar!

 

 

Yılbaşı ruhuna çoktaaaan kapılanlar buraya! Işıltılı koyu yeşil bir fara ne dersin? Senin de bu göz makyajlarına baktıkça için açılmadı mı?

Önce hangisini deneyelim dersin? 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Göz Farı

Loreal Paris Göz Farı Color Riche Mono 405 The Big Blue

Nyx Dreamcatchers Far Paleti Stormyskies

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Göz Farı

Loreal Paris Göz Farı Color Riche Mono 405 The Big Blue

Nyx Dreamcatchers Far Paleti Stormyskies