Renkli pişti: Poppy Delevingne, Chiara Ferragni'ye karşı

Chiara Ferragni ve Poppy Delevingne, Sonbahar/Kış 2014 koleksiyonundan renkli bir elbise ile pişti oldular. Chiara, elbiseyi sokak stiline adapte ederken, Poppy ise kırmızı halı stilinde tercih etti. Onları aynı elbise ile görünce ise aklımızda şu soru belirdi: Kim daha güzel kombinledi? Ancak bunu cevaplamadan önce cevaplamak gereken bir kaç soru daha var: ne zaman, nerede ve nasıl?

Ne zaman?

Bu elbise ile radarımıza takılan ilk isim Chiara Ferragni oldu. İtalyan blogger İlkbahar/Yaz 2015 stillerinin tanıtıldığı Paris Moda Haftası'nda bu elbiseyi 'front row' stili için tercih etti. Poppy Delevingne ise, 10 Kasım'da yönetmen Alfonso Cuarón onuruna gerçekleşen bir davette aynı tasarımcıdan imzalı elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Nerede?

Chiara, defile öncesi Paris sokaklarında görüntülenirken, Poppy ise New York Modern Sanatlar Müzesi'nde radasımıza takıldı.

Nasıl kombinlediler?

İkisi de aynı elbiseyi bambaşka kombinleyerek, özgünlüklerini stillerine yansıttılar. Fotoğrafta gözükmese de, Chiara, Karl Lagerfeld'ın da podyumda giydiği elbisesi ile uyumlu stilettoları ve portföy çantası ile görünümünü tamamladı.

Poppy odak noktası olan elbisesine çok fazla ekleme yapmamayı tercih etti ve stilini yalnızca minimal stilettoları ile tamamladı.

Hangisinin makyajı?

Chiara, pembe tonlarında bir ruj, nude bir ten makyajı ve şeftali tonlarında allıkla makyajını tamamlarken, Poppy ise mavi bir eyeliner, bronz bir ten makyajı ve açık pembe bir ruj tercih etti.

Poppy mi Chiara mı? Hangisinin stili favorin? Stil savaşlarında kazananı belirlemek için oylamayı unutma!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.