Retro şıklık: Zarafet timsali Belçim BilginHollywood Foreign Press Assosiation(HFPA) ve InStyle'ın kutlama gecesinde Belçim Bilgin'i gri bir zarafet ve asalet timsali olarak görüyoruz. Bu zarif görüntüsünü, güçlü duruşu ve kendinden emin gülüşüyle tamamlayan Bilgin'in tarzını çok beğendik, e kopyalamadan da edemedik!

SIRA SENDE

Birinci adım:

Yüzünü yıkayıp tonikle temizlemenin ardından, yüzüne primer uygulayarak ten makyajına başla. Infaillible Fondöten'İn cildine uygun tonunu önce tüm cildine fondöten fırçasıyla uygula. Ardından, elmacık kemiklerine, burun kanatlarına ve çene köşelerine cildinden iki ton koyu fondöteni bir çizgi halinde uygula ve temiz bir fırçayla yuvarlak hareketler yaparak iki rengi cildin üzerinde karıştır.

İkinci adım:

Yanaklarına True Match 235 Apricot Rose rengi allığı uygula.

Üçüncü adım:

Gözlerinde koyu tonlarla hafif bir dumanlı göz makyajını tercih et. İki kat siyah maskara uygulayarak göz makyajını tamamla.

Dördüncü adım:

Dudaklarında doğallıktan yana tercihini kullanarak Ruj Caresse 501 Nude Ingenue rengini kullanabilirsin.

Bu preppy-retro görüntüyü elde etmek için, makyajının tamamlayıcısı olabilecek, hatlarını ortaya çıkaran ancak dekolteden yana cimri olan koyu renkli elbiseler seçebilirsin. Saçların derli toplu, takıların da sade ve hanımefendi olduktan sonra, ortamın en ladylike kızı sensin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume Million Lashes Maskara Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume Million Lashes Maskara Black