Rita Ora: 3 adımda cazibe kokan makyajını elde etGenç latin yıldız Rita Ora, iddialı bir stile sahip. Makyajını da bu stiline paralel olarak kadınsı ve çekici yapmayı tercih ediyor. Sen de tek düzelikten sıkıldıysan, Rita'nın Retro etkiler taşıyan makyajından esinlenebilirsin.

Sıra sende

Rita Ora'nın feminen makyajını gece stiline taşı!

Birinci adım:

Öncelikle teninde pürüzsüz bir etki elde etmek için, tenine makyaj bazı uygula. Aydınlatıcı etkili olursa cildin çok daha ışıltılı görünecektir. Ardından, Rita gibi sağlıklı bir görünüm için, fondöteni fırça yardımıyla uygulayıp dağıtarak, şeftali rengi allığı elmacık kemiklerin boyunca uygula.

İkinci adım:

Rita'nın çekici bakışlarına sahip olmak için, öncelikle göz kapaklarına pudra sürerek eyelinera gereken zemini hazırla. Bu işlem eyelinerı hatasız çekmeni kolaylaştıracaktır. Alt kirpik diplerinin iç kısmına siyah kalem çek ve eyeliner'a geç. Kırmızı ruj ile iddialı bir görünümün olacağı için, eyelinerı kuyruksuz ve ince çekmeye özen göster. Son olarak kirpiklerine iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarında pürüzsüz bir etki elde etmek, kırmızı ruj sürecekler için önemli bir nokta. Bu etkiye diş fırçasıyla dudaklarına hafifçe masaj yaparak ulaşabilirsin. Ardından dudaklarına kırmızı renkte bir kalemle çerçeve çiz ve ruju dikkatlice uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red