Sadece en yakın kız arkadaşının anlayabileceği 5 durumEn yakın kız arkadaşının sana dair birçok detayı bildiğine eminiz! Birlikte olmasanız dahi senin nerede olduğunu tahmin eden, hoşlandığın çocukla ilgili anlattığın her şeyi dinleyecen kız arkadaşlarını çevrenden uzakalaştırmamalısın. Şimdi sadece en yakın kız arkadaşların bildiği 9 durumu açıklıyoruz! Bakalım siz bunlardan hangilerini biliyorsunuz?

Birbirinizin tarzını iyi bilirsiniz

 

via GIPHY

 

Alışverişe gittiğinde vitrinde gördüğün çantanın en yakın arkadaşının uzun süredir aradığı çanta olduğunu bilir ve hemen ona mesaj atarsın! Veya indirimde kendine birşey alırken arkadaşına da almayı imhal etmezsin. Birbirinizin tarzları farklı da olsa onun ne giyip ne giymeyeceğini en iyi sen bilirsin.

Whatsapp grupları

 

via GIPHY

 

En yakın arkadşınızla ahil olduğunuz  bir çok Whatsapp grubu vardır. Okuldan, iş yerinden tanıdığınız arkadaşlarınızla bu gruplardan konuşulanları mutlaka özel olarak en yakın arkadaşınla da kritik yaparsın. E ne de olsa, onun fikirleri senin için önemli!

En yakın arkadaşın en dürüst arkadaşındır

via GIPHY

 

Giydiğin eteğin sana yakışmadığını, makyajının kötü olduğunu sana en yakın arkadaşın korkunsuzca söyler. Çünkü sen de biliyorsun ki onların bunu söyleme amacı tamamen sana yardımcı olmaktır. Bu nedenle en yakın arkadaşlarının yaptığı eleştirilere alınmamalı hatta teşekkür etmelisin.

Aynı kazak mı? HAYIR!

via GIPHY

 

Sen de hiç en yakın arkadaşınla pişti oldun mu? Kız arkadaşların en sevmediği durumlardan birisi aynı kazağı giymektir. Sokakta ikiz gibi görünmemek için en yakın arkadaşına mutlaka ne giydiğini Whatsapp'tan atmanı tavsiye ediyoruz. Böylece kombinin ile ilgili yorumları da arkadaşından alabilirsin.

'Makyajın olmamış'

 

via GIPHY

 

Eminiz sen ve en yakın arkadaşın makyaj trendlerini yakından takip ediyorsundur. Peki bunların sana yakışıp yakışmadığına kim karar veriyor? Tabii ki en yakın arkadaşın! Belki de çok severek aldığın mavi far senin göz ve cilt rengine hayal ettiğin kadar yakışmayacaktır. Veya kırmızı rujun ve siyah dumanlı göz makyajının günlük bir buluşma için çok fazla olmuştur. Bu gibi hatalardan kaçınmak için en yakın arkadaşının yorumlarını dikkate almalısın.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.