Sadece kalın kaşlı kızların anlayabileceği 5 durumKalın kaşlı kızlar hem çok şanslı, hem de şansızlardır. Her kızın hayalinde kalın, yay gibi kaşlara sahip olmak vardır, eğer sen bunlardan biriysen artık söylenmeyi bırakmalısın! Sadece kalın kaşlara sahip olanların yaşadığı 5 ortak durumu araştırdık, bulduk. Bakalım sen hangilerini yaşıyorsun?

Cımbızsız evden çıkamazlar

via GIPHY

Kalın kaşlı kızlar evden cımbızsız neredeyse çıkamazlar! Çünkü ne zaman aynaya baksalar, yeni çıkan kaşlar onları rahatsız eder. Sürekli kaş aldıkları için cımbızla bir dakika içinde kusursuz görünen kaşlara sahip olabilirler.

İple kaş almayı iyi bilirler

via GIPHY

İple kaş almak bazıları için imkansız görünse de kalın kaşlı kızlar için çok kolaydır. Çünkü onlar yıllardır iple, cımbızla kaş almaya alışık oldukları için bir parça iple kaşlarını hizaya getirebilirler. Eğer sen bu tekniği bilmiyorsan ipi elini almanı pek tavsiye etmiyoruz.

Düşük kaşlardan nefret ederler

via GIPHY

Kalın kaşlıların bir başka derdi ise düşük kaşlardır. Kaşlar uzadıktan sonra haliyle aşağı doğru düşmeye başlarlar. Bu düşük göz ve yorgun görünüme neden olabilir. Bu nedenle eğer kalın kaşların varsa kaş maskarası ile devamlı yukarı doğru sabitlemelisin.

Arkadaşlarının dalga malzemesi olurlar

via GIPHY

Kalın kaşlı kızlarla her zaman dalga geçilir. Özellikle kaşları ile farklı mimikler yapan kızlar, okulda hep dikkat çekerler. Sen de ister istemez kaşlarınla okulda veya iş yerinde çok dikkat çekeceksin, bununla barışıp, onlarla eğlenmenin yollarını bulmalısın.

En zor kısım: İyi kuaför bulmak

via GIPHY

Kalın kaşlı kızlar, gideceği kuaföre çok dikkat ederler. Çünkü en minik hata ile yüzlerinde kolayca fark edilebilir. Bu nedenle kaşlarını dışarda aldıran kızlar, en iyi kim kaş alıyor, en güzel kuaför nerde gibi önemli bilgileri asla birbirinden saklamaz.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BROW BOX KAŞ MAKYAJ KİTİ

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

NYX Micro Brow Pencil Kaş Kalemi

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BROW BOX KAŞ MAKYAJ KİTİ

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

NYX Micro Brow Pencil Kaş Kalemi