SAG Ödül Töreni 2016: Gecenin en şık isimleri!Oscar Ödülleri'ne az bir zaman kala, yılın oyuncularına ödül verilen, Screen Actors Guild Ödül Töreni, 30 Ocak'ta Los Angeles'da düzenlenen bir gece ile sahiplerini buldu. Geceye damga vuran isimlerden biri Altın Küre'de olduğu gibi gene Leonardo DiCaprio oldu. The Revenant (Diriliş) filmiyle SAG En İyi Aktör Ödülü'nü kazanan ünlü aktör bu sene Oscar'da şanslı olacak gibi görünüyor!

Leonardo DiCaprio'nun dışında geceye katılan ünlü yıldızların kırmızı halıdaki şık görünümleri ise görülmeye değerdi! Bakalım gecenin en şık ismi kim olmuş?

Gecenin yıldızı: Yeşil ve tonları

SAG Ödül Töreni'nde yeşil ve farklı tonları oldukça yükselişteydi. Marisa Tomei Zuhair Murad imzalı, Kate Winslet ise Armani marka petrol yeşili elbiseyi tercih ettiler. Nancy O'Dell, ördek yeşili elbisesiyle, Julianne Moore ise Givenchy imzalı, fıstık yeşili elbisesi ile kırmızı halıda yeşilin hakimiyetini kanıtladılar. Yeşilin dışında geceye hakim renkler arasında beyaz ve mavinin tonları da ünlüler tarafından tercih edildi.

L'Oréal Paris'in büyüleyici ilham perileri

L'Oréal Paris güzellik elçilerinin de birçoğu bu özel geceye katıldılar. Güzel oyuncu Eva Longoria kırmızı halıda yeşilin bir tonunu tercih edenlerden oldu. Haki tonda, Julien Macdonald imzalı elbisesiyle göz kamaştırdı!

En yeni güzellik elçilerinden Susan Sarandon, beyaz bir pantolon-ceket takım ile maskülen şıklığı yakaladı. Ünlü aktris Naomi Watts ise Burberry imzalı, dantel, mavi çiçek desenli bir elbise tercih etti.

Sence gecenin en şık ismi hangi ünlü?

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.