Samantha Barks: Günlük makyajı mı, gece makyajı mı?

Samantha Barks, 2012 Sefiller filmindeki rolüyle beyaz perdede yer aldıktan sonra popülaritesi de hızla artmaya başladı. İngiliz yıldız yeteneğiyle global bir beğeni kazanırken, kırmızı halı stilleri ise de bizim güzellik radarımıza takılmaya başladı.

İki stil, bir samantha

Samantha'nın şık stilini ve çaba harcamadan elegan bir görünüm yakalayabilme yeteneğini çok beğeniyoruz. Ancak dramatik bir göz makyajı mı, yoksa varla yok arası bir ten makyajı mı ona daha çok yakışıyor dersin? Karar vermen için, Samantha'nın aklımızdan çıkmayan iki stilini bir de yakından inceleyelim.

Nude güzellik

Samantha, 11 Mart 2014Te Londra'da katıldığı davette, nude bir ten makyajını tercih etti. Ödüllü oyuncu, bu tercihiyle doğal ışıltısını harika bir biçimde vurguladı. Sezonun trendlerindennude makyaj, kestane rengi saçlarının ön plana çıkmasına yardımcı oldu.

Dramatik makyaj

Geçtiğimiz sene, 85. Academy Ödülleri gecesinde Samantha, romantik saç stilini hafif dumanlı göz makyajıyla kombinlemeyi tercih etti. Sonuç ise göz alıcıydı. Nude bir rujla makyajını tamamlayarak stiline feminen bir dokunuş yaratan yıldız aynı zamanda da makyajında dengeyi sağladı.

Karar

Dumanlı göz makyajı, aktrisin güzel gözlerini vurgulamasına yardımcı olurken, nude ten makyajı da tamamen pürüzsüz bir izlenim yaratmasını sağladı. İki makyaj stilini de oldukça beğensek de, itiraf etmeliyiz ki, bizim tercihimiz nude bir ten makyajıyla, dramatik göz makyajını kombinlemek olurdu.

Senin fikrini merak ediyoruz. Hemen oyla!

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.