Samimi makyaj yorumu yapan 7 snapchat hesabıInstagram'dan sonra en yeni bağımlılığımız Snapchat oldu! Snapchat'te sadece arkadaşlarımızı değil, ünlülerin özel hayatlarını, bloggerlarını önerilerini de yakından takip ediyoruz. Bugün senin için Snapchat'te en sevdiğimiz hesapları araştırdık. Makyaj önerileri, en samimi ürün yorumları ile bizi telefon başınıa kilitleyen hesapları ifşa ediyoruz! 

Görkem Karman

Hem blogu hem de Youtube kana lı ile yakından takip ettiğimiz Görkem Karman, snapchat'te de en doğal ve objektif yorumlarını paylaşıyor. Beğendiği ve beğenmediği ürünleri yorumlayan Görkem, uygun fiyatlı tavsiyeleri ile takipçilerini mutlu ediyor.

 

Duygu Özaslan

Youtube kanalı ile ünlenen Duygu, hem tarzı hem de makyaj stili ile en beğendiğimiz vloggerların başında geliyor! Doğal ve kendine özgü makyaj tarzı ile takipçilerine ilham olan Duygu Özaslan, Snapchat üzerinden makyaj da yapıyor. Makyaj tekniklerini izlemek, kullandığı ürünleri görmek için Duygu'yu da listene eklemelisin!

 

Melodi Elbirler

Melodi tam bir alışveriş çılgını! Sık sık makyaj, kıyafet, aksesuar alışverişi yapan Melodi, aldığı yeni ürünleri takipçileri ile paylaşmayı çok seviyor. Akşamları canın sıkıldığında Melodi'nin aldığı en yeni makyaj ürünleri ve tavsiyelerini dinlemek için mutlaka onu listene eklemelisin. En son aldığı L'Oréal Paris Infaillible Matte 007 ruju çok beğenerek kullandığını söyleyen Melodi, ister istemez bizi de güzellik marketlerine yönlendiriyor! 

 

Bir Güzellik Editörü

En samimi ürün yorumları ve denemeleri ile yakından takip ettiğimiz hesaplardan biri de Bir Güzellik Editörü! En yeni makyaj trendlerini deneyip yorumlayan başarılı blogger, bizlerin de yeni ürünlerle tanışmasına yardımcı oluyor. Güzellik marketlerde gördüğün yeni ürünleri almadan önce yorumlarını merak ediyorsan bu hesabı mutlaka listene eklemelisin. 

Nur Bilen Yavuzer

 

 

Güzellik uzmanı Nur Bilen Yavuzer, doğal ve minimal makyajları tercih ediyor. Hem bakım önerileri hem de makyaj ipuçları paylaşan Nur, evde yapabileceğin pratik önerileri de Snapchat hesabından paylaşıyor. Renkli hayatı, köpekleri ve güzellik ipuçları ile severek takip ettiğimiz bu hesabı sana da öneriyoruz.

Zoe Sugg

Başarılı Youtuber Zoe nam-ı diğer Zoella, enerjisi ve güzelliği ile Snapchat'in prensesi! Kendine has yorumları, eğlenceli makyaj videoları ile 10 saniyelik snap videolarını tekrar tekrar izlediğimiz Zoe bizleri telefon başına kilitliyor. Hem makyaj önerileri hem de günlük hayatından paylaştığı kısa videoları sen de izleyerek gününü güzelleştirebilirsin. 

Makyajın Modası

Samimi yorumları ile sevdiğimiz Makyajın Modası hesabı, objektif yorumları ile beğenimizi kazandı. Kullandığı ürünleri yorumlayan bu hesapta eminiz sen de kendine uygun ürünleri bulabilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

L'Oréal Paris Infaillible Matte 007 Say My Name

Garnier Çift Fazlı Mucizevi Su

Nyx Concealer Palette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

L'Oréal Paris Infaillible Matte 007 Say My Name

Garnier Çift Fazlı Mucizevi Su

Nyx Concealer Palette