Sara Sampaio'nun davet makyajı ile büyülendikVictoria's Secret'in doğal güzellerinden Sara Sampaio'nun makyajsız ne kadar güzel göründüğünü herkes biliyor. Sara'nın bir de yoğun makyajlı halini görünce bizler adeta ba-yıl-dık! Kırmızı ruju, dumanlı göz makyajı ve vurgulu yüz hatları ile bizi kendine hayran bırakan ünlü modeli gelin yakından inceleyelim. Sen de aşağıdaki adımları takip ederek Sara'nın çekici makyajını uygulayabilirsin.

1. Adım: Cilt makyajı

Kusursuz makyajın ilk adımı, kusursuz cilt görünümüdür. Bunun için makyajını uygulamadan önce cildini iyice temizleyip, nemlendirmelisin. Daha sonra fondötenini cildinin ortasından kenarlarına doğru makyaj süngeri veya fırçası ile iyice yay.


Editörden ipucu: Aydınlık ve parlak cilt görünümlerini seviyorsan, makyaj süngerini ıslatarak fondötenini uygulayabilirsin.

2. Adım: Dumanlı gözler

Sara Sampaio'nun kahverengi tonlarındaki dumanlı göz makyajı için, göz kapağına en açık toprak rengini uygula. Daha sonra kuyruk yönüne doğru kahverengi farınla yukarı doğru bir çizgi oluştur. Dumanlı göz makyajının püf noktası, göz kapağında bütün renkleri eşit şekilde yaymak, birbirine karıştırmaktır.

3. Adım: Allık

Yüz hatlarını vurgulamak için elmacık kemiklerini ortaya çıkarmalısın. Bunun için öncelikle gülümse! Gülümsediğinde elmacık kemiklerin ortaya çıkacaktır, daha sonra beliren bölgelerine pembe veya gül kurusu tonlarında allığını sür.

4. Adım: Kırmızı ruj

Sara'nın makyajındaki en vurgulu kısım, kuşkusuz dudakları! Sen de kusursuz kırmızı ruj için, öncelikle dudaklarını kırmızı dudak kalemi ile çerçevelemelisin. Daha sonra içini favori kırmızı rujunla doldurabilirsin. Daha mat görünmesi için transparan pudran ile üzerinden geçebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Loreal Paris Maskara Manga Mega Volume

L'Oréal Paris True Match

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Loreal Paris Maskara Manga Mega Volume

L'Oréal Paris True Match

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11