Şarap dudaklar: 3 adımda Lana Del Rey'den ilham alLana Del Rey, büyük gözleri, baygın bakışları ve dolgun dudaklarıyla farklı bir güzelliğe sahip. Beyaz teni de bu özelliklerine eşlik edince ortaya eski zamanlara ait bir stil ortaya çıkıyor. Ünlü şarkıcı bu 50'ler stili güzelliğini bordo rujla süslemiş. Sen de Lana'nın makyajından ilham almak ister misin?

Sıra sende

Lana'nın bordo tonlarıyla süslediği şarap dudaklarına ve pürüzsüz beyaz tenine kavuşmak için ipuçlarımıza göz atabilirsin.

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ona ışıltı katmak için primer uygulayarak makyajına başla. Daha sonra fondöteni ufak bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Toz pudrayla ipeksi bi görünüm elde et.

İkinci adım:

Makyajının kalıcı olması için, ilk olarak göz kapaklarına primer uygula. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını açık pembe, mat bir fara batır ve göz kapaklarının ortasına uygula. Göz pınarları çevresine ışıltılı beyaz renkte bir far sürerek bakışlarını aydınlat. Eğik açılı eyeliner fırçasıyla alt kirpik diplerine kahverengi bir far uygula. Del Rey'in uzun kirpikleri için, kirpik kıvırıcı kullan ve iki kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Lana Del Rey gibi dolgun dudaklara kavuşmak için, dudaklarına koyu tonlarda bir kalemle çerçeve çiz ve bordo bir ruj sür.

İpucu: Ruj öncesinde dişlerini bir miktar karbonatla fırçalayarak beyazlatabilirsin.

Bu vamp görünümünü partilerde kullanabilir, çekiciliğinle dikkat çekebilirsin.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 103 Sweet Berry

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 103 Sweet Berry