Scarlett Johansson'dan esinlendik: Anne doğallığıCaptain America'nın Prömiyeri'nde müstakbel anne Scarlett Johansson'la karşılaştık. Sen de onun gibi anne adayıysan ve bir yandan da güzel görünmeyi ihmal etmek istemiyorsan seni, ondan ilham almaya davet ediyoruz.

Sıra sende

Birinci adım:

Her zaman olduğu gibi, boy gösterdiği bu davette de Scarlett'in güzelliği konuşuldu. Siyah beyaz dantelli Armani-Privée elbisesi ve ultra doğal makyajıyla kırmızı halı koduna uygun pozunu veren Johansson'ın makyajı için, Touche Magique aydınlatıcıyla başlanabilir.

 

İkinci adım:

Aydınlatıcının ardından, fondöten ağır olacağı için direkt olarak allık uygulamasına geçebilir, pembe tonlarındaki allığını rengini elmacık kemiklerine ve yanaklarına uygulayabilirsin.

 

Üçüncü adım:

Açık kahverengi bir farı uygulamadan önce, göz kapaklarınıza transparan pudra uygulamak rengin daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Bir kat maskara ile makyajını tamamlayabilirsin.

 

Dördüncü adım:

Dudaklarına da doğal pembe renkte bir ruj sürdüğünde hazırsın!

 

Hamileyken şıklığından ödün vermek zorunda olmadığını biliyorsun. Güzel bir mutluluk gülümsemesi, yandan ayrılmış düz saçlar, sallantılı zarif küpeler ve içinde rahat ettiğin herhangi bir elbise ile en güzel anne sensin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ True Match Allık 165 Rose Bonne Mine

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ True Match Allık 165 Rose Bonne Mine