Selena Gomez: 3 adımda dumanlı göz makyajını elde et29 Temmuz'daki Behaving Badly filminin galasında görüntülenen Selena Gomez, renkli dumanlı göz makyajıyla parlıyor! Dumanlı göz makyajının yaz versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz bu stili, sen de kendinde görmek ister misin?

Sıra sende

Selena'nın özellikle esmer tenlere çok yakışacak makyajını uygulamak çok kolay!

Birinci adım:

Selena'nın kusursuz tenine sahip olmak için, ten rengine uygun bir makyaj bazını cildine uygula. Yüz hatlarını belirginleştirmek için; bronz pudrayla alnına, burun kemiğinin kenarlarına ve çenene dokunuşlar yap. Son olarak pembe bir allığı elmacık kemiklerine uygulayarak aydınlık bir görünüm elde et.

İkinci adım:

Selena'nın bu çok renkli dumanlı makyajı için, öncelikle koyu pembe, füme ve gri tonları içeren bir far paleti seç. Pembe rengi kaş kemiklerine ve göz pınarlarının çevresine uygula. Alt kirpik diplerine siyah göz kalemi çektikten sonra, gri ve füme farı karıştırarak farı fırça yardımıyla göz kapaklarına uygula. Uygulamayı kedi gözü şeklinde yapmaya özen göster. Son olarak eyeliner ile kuyrukları belirginleştir ve iki kat maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

İddialı ve çekici göz makyajına sade dudaklar eşlik etmeli. Bakışlarını daha da öne çıkarmak için, açık pembe tonlarında parlak bir ruju dudaklarına uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E6 Rose Memories

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E6 Rose Memories