Selena Gomez: Dünden bugüne değişimi

 

22 yaşındaki Selena Gomez yıldızların parlak dünyasının en popüler isimlerinden. Üstelik yalnızca başarılı ve popüler şarkıcı Justin Bieber'la yaşadığı ilişki ya da Orlando Bloom'la ilgili hakkında çıkan dedikodulardan ötürü değil, aynı zamanda hem oyunculuk hem müzik dünyasında ardarda yakaladığı başarılarında ününde büyük payı var. Oldukça çekici latin güzelin ise son yıllardaki radikal değişimini jamera karşısında izliyoruz. Biz değişen Selena'yı çok beğendik!

Disney'in küçük kızı

Selena daha 7 yaşındayken "Barney & Friends" adındaki çocuk dizisindeki rolü ile medyanın ilgisini yakaladı. Küçük yaşta oyunculuğun kendine göre olduğunu anladı ve Spy Kids 3, Hannah Montana, ve The Suite Life of Zack and Cody gibi filmlerde rol aldı. Başarı ise Waverly Place Büyücüleri filminde başrol alması ile beraber geldi.

Selena genç bir yıldıza dönüştü. Yuvarlak yüzü, her zaman yandan ayırdığı saçları ile Selena'nın çocuksu stili, masum imajının bir parçası oldu.

Kırmızı halının en çekicisi

Zamanla beraber, Selena bir kaç albüm çıkardı ve Spring Breakers gibi uzun metrajlı bir kaç filmde daha rol aldı. Selena'nın her zaman kendini kontrol eden tarafı ise yeni bir Miley Cyrus'a dönüşmeyeceğini çoktan kanıtladı.

Kedi gözü makyajları, belirgin kaşlar ve ön plana çıkan dudaklar ise Selena'nın güzellik stilindeki değişimler oldu.

Biz Selena'nın değişimini çok beğendik. Peki ya sen ne düşünüyorsun? Oylarını bekliyoruz!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.