Selena Gomez, Vanessa Hudgens'a karşı: İddialı makyaj yarışı!

İkisi de ekranların sevilen iki yüzü, ikisi de esmer güzel! Birçok ortak yönleri olan iki yıldız katıldıkları davetlerde tercih ettiği koyu tonlardaki makyajlarla benzer zevklere sahip olduklarını da kanıtladılar.

Selena'nın stili

Selena katıldığı davette en zarif haliyle göz kamaştırmayı tercih etti. Derli toplu topuzundaki floral detaylar stiline farklı bir hava katarken makyajında ise koyu tonlar tercihiydi. Füme tonlarındaki dumanlı bakışlarını klasik kırmızı tondaki ruju ile tamamlayan Selena'nın stiline hayran kaldık. Göz makyajında en öne çıkan detaysa kuşkusuz yoğun kirpik görünümü oldu. Sen de aynı etkiyi bakışlarında yakalamak istersen maskaranı üç kat üst kirpiğine, tek kat alt kirpiğine uygula. Maskaranı zigzag hareketlerle uygularsan kirpiklerinin birine yapışmasını da önleyeceksin.

Vanessa'nın stili

Vanessa ise tercihini çok daha yoğun bir göz makyajından yana kullandı. Metalik griye kaçan ışıltılı gri farı makyajının odak noktası oldu. Yoğun kirpik görünümü takma kirpiklerle desteklenen Vanessa'da makyajını yine kırmızı bir dudak makyajı ile tamamladı. Göz makyajını ise belirginleştirdiği kaşları ile vurgulamayı unutmadı. Aynı etkiyi yakalamak için bir kaş kalemi ile kaşlarının arasındaki boşlukları doldurmayı deneyebilirsin. Saç stilinde de topuz ve saç aksesuarlarına yönelen Vanessa'nın tercihi biraz daha şaşaalı oldu.

Karar Senin

İkisi de birbirinden iddialı bu makyajlardan hangisi favorin? Karar vermemize yardım et. Oylarını bekliyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY REVOLUTİON LİPSTİCK

URBAN DECAY SUPER SATURATED ULTRA YOĞUN KREM EYELİNER

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY REVOLUTİON LİPSTİCK

URBAN DECAY SUPER SATURATED ULTRA YOĞUN KREM EYELİNER