Senin gönlün hangi pembe elbisede? : Taylor Swift VS Emma Stone

Stil tercihinde klasikleşmiş kurallar, bazen şıklığımızı engelleyebiliyor. Yıllardır bilinen 'pembe ile kırmızı, turuncu gibi renkler giyilmez' kuralını yıkan iki başarılı kombin ile karşındayız! Pembe ile kombinlenen açık pembe ve nar çiçeği renkleri ne kadar da güzel görünüyor, değil mi? Davetlerin en stil sahibi ve şık kadınlarından Emma Stone ve Taylor Swift kalıpları yıkararak kırmızı halıda pembe elbiseleri ile dikkat çekti. Senin gönlün hangisinde?

Emma Stone

Ünlü oyuncu Emma Stone, koyu pembe eteği ve açık pembe crop topu ile kırmızı halıda adeta tabuları yıktı. Aynı renklerin farklı tonlarının tek bir stilde toplanmasına yıllarca karşı çıktık ve Emma Stone, tek bir görünümü ile bizleri şaşırttı ve başarılı kombini ile bizden kocaman alkış aldı! Makyajına gelince, gözlerinde açık kahverengi far tercih eden Emma, elmacık kemiklerinde bronzer kullanarak enerjik bir görünüm elde etti. Dudaklarında ise, açık pembe ruj kullanarak, makyajı ile kıyafetini bütünleştirdi. Saçlarında ise tercihini, salaş örgüden yana kullandı.

Taylor Swift

15 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen Grammy Ödül Gecesi'nde Taylor Swift 3 ödül birden alarak, davete damgasını vurdu. Gecenin en popüler kızının elbisesi de ona yakışır olmalı tabii! Taylor Swift, turuncu crop topu, pembe derin yırtmaçlı eteği ile gecenin en göz alıcı konuğuydu. Ünlü şarkıcı her zaman olduğu gibi genç, enerjik ve farklı kıyafetiyle davetlileri şaşırttı. Her zaman abartıdan kaçınan ve klasik kıyafetler yerine yeni tarzları deneyen Taylor'un bu kombinini çok beğendik! Taylor Swift'in imza makyajı ince eyelinerı ise, en sevdiğimiz detaylardan biri oldu. Dudaklarına ise, crop topu ile aynı renkte ruj süren Taylor bizi can evimizden vurdu!

Senin gönlün hangi pembede?

Biz Emma Stone'un romantik pembelerini ve Taylor Swiftin enerjik kombinini oldukça çok beğendik! Senin tarzın hangisi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Maybelline Göz Farı - Ombretto Quaddiam Glow Purple Drama 01

Maybelline Super Stay Ruj 14H 430 Stay With

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Maybelline Göz Farı - Ombretto Quaddiam Glow Purple Drama 01

Maybelline Super Stay Ruj 14H 430 Stay With

L'Oréal Paris True Match