Sevgililer günü ilhamımız: Çekici Emma Roberts4. Sezon finalini yapan son zamanların gözde dizisi American Horror Story, pek çok başarılı oyuncuyu izleyiciyle buluşturuyor. Emma Roberts da onlardan bir tanesi. Güzel ve yetenekli aktris, 2001'den bu yana pek çok film ve dizide rol aldı. Julia Roberts'ın yeğeni olan Emma Roberts, katıldığı bu etkinlikte çekici makyajıyla ilham kaynağımız oldu. Sevgililer gününde seksi görünmek isteyenler kesinlikle göz atmalı!

Sıra sende

Emma Roberts'ın mercan dudakları ve hafif dumanlı gözleri büyüleyici bir Sevgililer günü için ideal!

Birinci adım:

Öncelikle tüm yüzüne primer uygulayarak tenini pürüzsüz hale getir. Fondöteni büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Aydınlatıcı özellikli bir kapatıcıyla göz kapaklarına 3 dokunuş, göz altlarına 3 dokunuş, gülme çizgilerine ve dudak üstüne de birer dokunuş yap. Tampon hareketlerle ürünü cildine yedir. Son olarak şeftali rengi bir allıkla yanaklarını renklendir.

İkinci adım:

Emma Roberts'nin dumanlı bakışları için öncelikle siyah göz kalemini 5 saniye kadar çakmakla ısıt. Alt ve üst kirpik diplerine kalemi noktalar halinde uygula. Bu arada göz pınarlarının dış kısımlarını da kalemle çerçevele. Noktaları kalemin arkasındaki fırçayla nazikçe dağıtarak buğulu bir görünüm elde et. Son olarak siyah farı eğik açılı fırça yardımıyla kalemin üzerine uygula ve ufak bir kuyruk ekle.

Üçüncü adım:

Dudaklarına tenine uygun renkte mercan rengi bir ruj sür. Üzerine bir kat şeffaf parlatıcı uygula.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini kıvırdıktan sonra iki kat hacim veren maskara sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 460 Electric

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 60 Timeless Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Likit Ruj - Color Sensational Shine Gloss 460 Electric

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 60 Timeless Black