Sevgililer günü ilhamımız: Elegan Amal ClooneyEylül ayında George Clooney'le evlenen Avukat Amal Alamuddin Clooney, gösterişli görünümü ve elegan stiliyle girdiği her yerde dikkatleri üzerine çekiyor. Uluslararası davalara bakan ve dünyayı gerçek anlamıyla daha iyi bir yere dönüştüren Clooney, Golden Globes gecesindeki görünümüyle bizi kendine hayran bırakmıştı. Sen de Sevgililer Günü için bu makyajdan ilham alabilirsin.

Sıra sende

 

Clooney'den esinlenerek yapacağın doğal ve çekici makyajına erkek arkadaşın bayılacak!

Birinci adım:

Öncelikle makyajın için uygun bir zemin yarat. Tüm yüzüne primer uygulayarak tenini pürüzsüz hale getir. Daha sonra fondöteni büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Son olarak aydınlatıcı özellikli bir kapatıcıyla göz kapaklarına 3 dokunuş, göz altlarına 3 dokunuş, gülme çizgilerine ve dudak üstüne de birer dokunuş yap. Tampon hareketlerle ürünü cildine yedir. Son olarak bronz bir allıkla yüzüne kontur ver.

İkinci adım:

Amal Clooney'nin bu makyajı için, açık kahverengi fara ve kahverengi göz kalemine ihtiyacın olacak. Açık kahverengi farı orta boy bir fırçanın yassı tarafıyla göz kapaklarına uygula. Ardından, kahverengi göz kalemini üst kirpik diplerinin iç kısımlarına çek.

Üçüncü adım:

Dudaklarına koyu pembe tonlarında bir kalemle özenli bir şekilde çerçeve çiz. Aynı kalemle çerçevenin içini boya. Bu sayede rujun daha kalıcı olacaktır. Soluk bordo rujunu sür ve üzerine şeffaf parlatıcı uygula.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini kıvırdıktan sonra iki kat hacim veren maskara sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Maskara Siyah Volum' Express 01

Maybelline Super Stay Ruj 14H 540 Ravishing

Lancome Miracle Cushion Fondöten

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Maskara Siyah Volum' Express 01

Maybelline Super Stay Ruj 14H 540 Ravishing

Lancome Miracle Cushion Fondöten